Manchester United podniósł cenę za Jesse’ego Lingarda

Manchester United podniósł cenę za Jesse’ego Lingarda fot. West Ham United
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Daily Mail

Jesse Lingard jest już wart nie 20, a 30 milionów funtów. Właśnie tyle na ten moment oczekuje Manchester United - podaje „Daily Mail”.

Kiedy po rozczarowującej pierwszej części sezonu z ofertami zgłosiły się Tottenham Hotspur czy Arsenal, a on sam wybrał propozycję West Hamu United, przekonaliśmy się, jak bardzo jest on zdeterminowany, aby pojechać na EURO 2020.

Minęły raptem dwa miesiące, a Jesse Lingard ma już za sobą zgrupowanie reprezentacji Anglii, w którym nie uczestniczył od blisko roku. Mało tego, zagrał on w każdym z trzech spotkań kadry narodowej.

Jeśli jednak spojrzymy na to, jak wielką przemianę wykonał 28-latek, wcale nie powinno to nikogo zaskakiwać. W ośmiu meczach rozgrywający bądź skrzydłowy strzelił sześć goli i zanotował cztery asysty.

Dobra postawa gracza sprawiła, że Manchester United, z którego jest wypożyczony, postanowił dokonać ponownej wyceny Anglika. Eurosport przed miesiącem podał, że jego wartość to 20 milionów funtów. Dziś „Czerwone Diabły” żądają 30 milionów funtów, a przecież do końca sezonu kwota ta może jeszcze poszybować w górę.

Tego, jak informuje „Daily Mail”, najbardziej obawiają się „Młoty”, które latem chcą powalczyć o transfer definitywny 27-krotnego reprezentanta „Synów Albionu”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy