Manchester United pogodzony z letnią sprzedażą Pogby

Manchester United pogodzony z letnią sprzedażą Pogby fot. Anton_Ivanov / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Daily Mirror

Władze Manchesteru United zaakceptowały to, że Paul Pogba nie zwiąże się z nimi nową umową - pisze „Daily Mirror”.

Działacze MU pogodzili się z takim stanem rzeczy i latem sprzedadzą francuskiego pomocnika. Nie chcą tego robić, ale zdają sobie sprawę z tego, że w przeciwnym razie stracą szanse na jakikolwiek zarobek na swojej gwieździe. Kontrakt Pogby wygasa bowiem 30 czerwca 2022 roku i klub wie, że nie dojdzie do jego przedłużenia.

„Daily Mirror” pisze, że wśród zespołów zainteresowanych mistrzem świata są Real Madryt, Juventus i Paris Saint-Germain. MU liczy na to, iż licytacja o jego podpis tylko zwiększy kwotę transferową.

Warto przypomnieć, że kilka dni temu „The Times” informował, że 27-latek wybrał nowy klub i po zakończeniu sezonu będzie chciał wrócić do Juventusu, którego barwy reprezentował już w przeszłości.

W piątek MU z Pogbą w składzie wygrał z Aston Villą w Premier League (2:1). Francuz maczał palce przy trafieniu numer dwa dla United. To po faulu na nim podyktowano rzut karny, którego na gola zamienił Bruno Fernandes.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy