Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE]

Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] fot. Manchester United
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Manchester United

Jadon Sancho będzie występował w Manchesterze United z numerem 25 na koszulce.

W piątek klub z Old Trafford powitał w swoich szeregach kupionego z Borussii Dortmund Sancho. Początkowo nie poinformował on, z jakim numerem na plecach będzie grał w Anglii skrzydłowy. Zrobił to w osobnym komunikacie, prezentując jego koszulkę z liczbą 25.

Jako ostatni z tym numerem na plecach występował w Manchesterze United wypożyczony do Anglii z Chin Odion Ighalo. W erze Premier League należał on również do Antonio Valencii, Nicka Powella, Danny'ego Simpsona, Davida Jonesa, Quintona Fortune'a, Jordiego Cruyffa, Kevina Pilkingtona oraz Gary'ego Walsha.

25 raczej nie jest identyfikowana na Old Trafford z jednym zawodnikiem, jak ma to miejsce w przypadku kilku innych numerów i jak pisze MU, Sancho ma szansę na to, by w przyszłości stał się on „jego” liczbą w barwach „Czerwonych Diabłów”.

W Borussii Dortmund 21-latek grał z numerem 7 na plecach. W MU dalej będzie miał go Edinson Cavani.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy