Manchester United: Ralf Rangnick uzupełnił sztab szkoleniowy [OFICJALNIE]

Manchester United: Ralf Rangnick uzupełnił sztab szkoleniowy [OFICJALNIE] fot. Manchester United FC
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Manchester United

Manchester United poinformował we wtorek o tym, że sztab szkoleniowy Ralfa Rangnicka wzmocnili Chris Armas i Sascha Lens.

Ralf Rangnick od kilku dni jest odpowiedzialny za wyniki Manchesteru United. Niemiec będzie prowadził zespół do końca sezonu, a później wcieli się w rolę doradcy zarządu.

Już w debiucie jego podopieczni uporali się z Crystal Palace (1-0). Teraz natomiast poinformowano o uzupełnieniu sztabu szkoleniowego. Dołączyły do niego dwie nowe postacie. Są nimi trener Chris Armas oraz psycholog Sascha Lens.

Pierwszy z nich ma spore doświadczenie na szczeblu Major League Soccer. Najpierw odpowiadał za wyniki New York Red Bulls, później Toronto FC. Bez pracy pozostaje od lipca.

Jeśli chodzi o drugą ze wspomnianych osób, jest to postać doskonale znana Rangnickowi. Obaj panowie współpracowali ze sobą w Schalke oraz RB Lipsku. Teraz ich drogi ponownie się skrzyżują.

Manchester United rozegra swój kolejny mecz w środowy wieczór. Rywalem w ramach Ligi Mistrzów będzie BSC Young Boys. Początek starcia o 21:00.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County Manchester City kupuje za 42 miliony funtów Manchester City kupuje za 42 miliony funtów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy