Manchester United rezygnuje z Mandžukicia

Manchester United rezygnuje z Mandžukicia fot. Juventus FC
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: ESPN

Przedstawiciele Manchesteru United nie podejmą kolejnych prób zakontraktowania Mario Mandžukicia - poinformował ESPN.

Wspomniane źródło przekonuje, że „Czerwone Diabły” zdecydowały się porzucić pomysł sprowadzenia doświadczonego napastnika w trakcie zbliżającego się zimowego okienka transferowego.

Taka postawa ekipy z Old Trafford, która w ostatnich miesiącach uczyniła z osoby Chorwata jeden ze swoich głównych celów, ma być spowodowana tym, że piłkarz bardziej skłania się ku kontynuowaniu kariery we Włoszech i dlatego osiągnął wstępne porozumienie z Milanem.

33-latek byłby skłonny zmienić swoje nastawienie w tej kwestii, jeżeli Manchester United zaoferowałby mu dłuższą umowę na lepszych warunkach finansowych. Z kolei na to nie chcą przystać przedstawiciele angielskiego zespołu, którzy wolą wyłożyć większą sumę pieniędzy na sprowadzenie znacznie młodszego Moussy Dembélé z Olympique'u Lyon.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny Atlético Madryt: Im strzelać nie kazano. Najgorszy wynik bramkowy w 83 sezonach na poziomie pierwszej ligi! Atlético Madryt: Im strzelać nie kazano. Najgorszy wynik bramkowy w 83 sezonach na poziomie pierwszej ligi! Najlepsza jedenastka w historii polskiego futbolu. Plebiscyt PZPN-u zakończony! Najlepsza jedenastka w historii polskiego futbolu. Plebiscyt PZPN-u zakończony! Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy