Manchester United rozpoczął rozmowy w sprawie transferu napastnika

Manchester United rozpoczął rozmowy w sprawie transferu napastnika fot. dean bertoncelj / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sports

Władze Manchesteru United rozglądają się za nowym napastnikiem. Na ich radarze znalazł się Benjamin Šeško - podaje Sky Sports.

Działacze Manchesteru United mieli przeprowadzić już wstępne rozmowy z Red Bull Salzburg dotyczące Benjamina Šeško. Na razie nie wiadomo, na ile wyceniają napastnika władze austriackiego klubu. Przedstawiciele „Czerwonych Diabłów” zastanawiają się, czy przejść do transferowej ofensywy i złożyć za niego oficjalną ofertę.

Na Salzburgu nie ciąży żadna presja związana ze sprzedażą Šeško. Kontrakt 19-letniego Słoweńca jest ważny do 30 czerwca 2026 roku. Austriacy oczywiście zdają sobie sprawę z zainteresowania jego osobą ze strony większych klubów, ale liczą na to, że zostanie on w zespole jeszcze przynajmniej przez jeden sezon.

W 2019 roku Salzburg zapłacił za Šeško NK Domžale 2,5 miliona euro. Pierwsze szlify w Austrii młody zawodnik zbierał w FC Liefering, a więc satelickim klubie Salzburga.

Mierzący 195 centymetrów wzrostu piłkarz znajduje się na radarach przynajmniej kilku czołowych europejskich klubów. Oprócz Manchesteru United są to Chelsea i Real Madryt.

W poprzednim sezonie Šeško strzelił dla Salzburga 10 goli. Nowe rozgrywki rozpoczął od trafień w meczach z SV Fügen (puchar) oraz Austrią Wiedeń (liga).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii Trzech gigantów po „Messinho”. Transfer możliwy dopiero w 2025 roku Trzech gigantów po „Messinho”. Transfer możliwy dopiero w 2025 roku OFICJALNIE: Tomáš Pekhart odszedł z Gaziantep FK OFICJALNIE: Tomáš Pekhart odszedł z Gaziantep FK

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy