Manchester United szykuje transfer bramkarza. Sezon ma imponujący!

Manchester United szykuje transfer bramkarza. Sezon ma imponujący!
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Daily Mail

Jack Butland znalazł się na celowniku Manchesteru United.

Jak informuje "Daily Mail", niepewna pozostaje przyszłość Davida De Gei i to pomimo zakazu rejestracji zawodników nałożonego na Real Madryt. Hiszpan ostatniego lata znajdował się o krok od przenosin do ojczyzny, jednak transakcję pokrzyżowały zaniedbania formalne.

Ze względu na wspomniane zagrożenie, "Czerwone Diabły" pragną zabezpieczyć się na wypadek odejścia swojego numeru jeden. Na stworzonej na Old Trafford liście potencjalnych następców De Gei znalazło się wiele nazwisk, jednak uważa się, że w klubie najbardziej doceniają Jacka Butlanda ze Stoke City.

Letnie odejście Asmira Begovicia do Chelsea umożliwiło 22-latkowi wskoczenie do bramki Britannia Stadium. Aktualna kampania układa się Butlandowi bardzo dobrze, bowiem w 25 meczach we wszystkich rozgrywkach strzelono mu 24 bramki, a Anglik zdołał zachować dziesięć czystych kont.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Wdowiak walczy o odejście z Cracovii Wdowiak walczy o odejście z Cracovii Brighton podjęło decyzję również w sprawie Karbownika Brighton podjęło decyzję również w sprawie Karbownika Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody” Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy