Manchester United szykuje transfer bramkarza. Sezon ma imponujący!

Manchester United szykuje transfer bramkarza. Sezon ma imponujący!
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Daily Mail

Jack Butland znalazł się na celowniku Manchesteru United.

Jak informuje "Daily Mail", niepewna pozostaje przyszłość Davida De Gei i to pomimo zakazu rejestracji zawodników nałożonego na Real Madryt. Hiszpan ostatniego lata znajdował się o krok od przenosin do ojczyzny, jednak transakcję pokrzyżowały zaniedbania formalne.

Ze względu na wspomniane zagrożenie, "Czerwone Diabły" pragną zabezpieczyć się na wypadek odejścia swojego numeru jeden. Na stworzonej na Old Trafford liście potencjalnych następców De Gei znalazło się wiele nazwisk, jednak uważa się, że w klubie najbardziej doceniają Jacka Butlanda ze Stoke City.

Letnie odejście Asmira Begovicia do Chelsea umożliwiło 22-latkowi wskoczenie do bramki Britannia Stadium. Aktualna kampania układa się Butlandowi bardzo dobrze, bowiem w 25 meczach we wszystkich rozgrywkach strzelono mu 24 bramki, a Anglik zdołał zachować dziesięć czystych kont.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Młodzieżowy reprezentant Australii wylądował na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce OFICJALNIE: Młodzieżowy reprezentant Australii wylądował na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce Reprezentacja Polski: 10 piłkarzy U-23 z najlepszymi kwalifikacjami do debiutu w dorosłej kadrze według CIES Reprezentacja Polski: 10 piłkarzy U-23 z najlepszymi kwalifikacjami do debiutu w dorosłej kadrze według CIES Juan Mata odejdzie w końcu z Manchesteru United?! Klub dał mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy Juan Mata odejdzie w końcu z Manchesteru United?! Klub dał mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy Polscy graficy zaprojektują stroje dla... klubu z Zanzibaru Polscy graficy zaprojektują stroje dla... klubu z Zanzibaru Legia Warszawa: Michniewicz zachwycony po treningu. „To nasz Messi” Legia Warszawa: Michniewicz zachwycony po treningu. „To nasz Messi” Ojciec Alissona  oraz Muriela Beckerów zginął tragicznie w Brazylii Ojciec Alissona oraz Muriela Beckerów zginął tragicznie w Brazylii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy