Manchester United: Tahith Chong wypożyczony do Werderu Brema [OFICJALNIE]

Manchester United: Tahith Chong wypożyczony do Werderu Brema [OFICJALNIE] fot. Tahith Chong I Instagram
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Manchester United

Tahith Chong spędzi najbliższy sezon w Werderze Brema.

Niemiecki klub wypożyczył 20-letniego skrzydłowego Manchesteru United na sezon 2020/2021. Chong ma ogrywać się w jego pierwszym zespole.

Młodzieżowy reprezentant Holandii szkoli się na Old Trafford od 2016 roku. Na koncie ma występy w zespołach MU do lat 18 i 23. Jeśli chodzi o pierwszą drużynę, rozegrał 16 meczów, notując w nich dwie asysty. Władze klubu z czerwonej części Manchesteru wierzą w Chonga, ale chcą, żeby nabrał doświadczenia.

Z Werderem 20-latek będzie rywalizował w Bundeslidze. Ekipa z Bremy rzutem na taśmę utrzymała się na najwyższym niemieckim szczeblu, wygrywając baraże z 1. FC Heidenheim.

Jeszcze kilka miesięcy temu wydawało się, że Chong będzie kontynuował karierę w Interze. Ostatecznie podpisał jednak nowy kontrakt z „Czerwonymi Diabłami”.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy