Manchester United: Transfer last minute prosto z Hiszpanii?!

Manchester United: Transfer last minute prosto z Hiszpanii?!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: El Chiringuito TV

Manchester United chce pozyskać Iñakiego Williamsa, donosi El Chiringuito TV.

Okno transferowe w Premier League zamyka się w czwartek o godzinie 18, ale w pozostałych miejscach Europy potrwa do 31 sierpnia, a w niektórych przypadkach nawet do 2 września. Z tego względu władze Manchesteru United muszą liczyć się z tym, że ich zawodnicy będą w najbliższych tygodniach kuszeni przez inne drużyny. Do tej grupy niewątpliwie zalicza się Romelu Lukaku.

Belg od dłuższego czasu pozostaje na radarze zespołów z Serie A. W ostatnim czasie mówiło się o nim przede wszystkim w kontekście Juventusu. Okazuje się jednak, że sam piłkarz może zdecydować się na przeprowadzkę do Interu.

Ekipa rozgrywająca swoje mecze na Giuseppe Meazza od wielu tygodni robi podchody w kierunku sprowadzenia 26-latka. Teraz postanowiono zintensyfikować negocjacje, a ogromnym zwolennikiem wspomnianego ruchu jest nowy szkoleniowiec „Nerazzurri”, Antonio Conte.

Sternicy Manchesteru United chcą być przygotowani na każdą ewentualność, dlatego skierowali swoje zainteresowanie w kierunku Iñakiego Williamsa. Hiszpan od początku swojej przygody z zawodowym futbolem był w zasadzie związany z Athletikiem.

Jeśli zespół z Old Trafford zdecyduje się na pozyskanie Hiszpana, prawdopodobnie będzie zmuszony skorzystać z klauzuli wykupu zawartej w kontrakcie zawodnika. Ta opiewa na 81 milionów funtów.

Napastnik rozegrał w poprzednim sezonie łącznie 41 meczów. Na jego dorobek złożyło się 15 goli oraz cztery asysty. Umowa wiąże go z obecnym klubem do 30 czerwca 2025 roku.

Jeżeli Williams przeprowadzi się do „Czerwonych Diabłów”, będzie kolejnym piłkarzem, który w tym tygodniu zasili zespół Ole Gunnara Solskjæra. Wcześniej na podobny ruch zdecydował się Harry Maguire. Operacja sprowadzenia defensora pochłonęła 80 milionów funtów.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] OFICJALNIE: Vietto odszedł ze Sportingu. Hitowa przeprowadzka OFICJALNIE: Vietto odszedł ze Sportingu. Hitowa przeprowadzka Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy