Manchester United wypytuje o N’Golo Kanté

Manchester United wypytuje o  N’Golo Kanté fot. Cosmin Iftode / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Daily Mirror

„Daily Mirror” pisze, że Manchester United skontaktował się z przedstawicielami N’Golo Kanté.

Klub z Old Trafford pozyskał tego lata tylko Donny’ego van de Beeka. „Czerwone Diabły” wciąż wierzą w zakontraktowanie Jadona Sancho, ale szanse na jego przeprowadzkę do Anglii w tym oknie są małe. Zdaniem brytyjskich dziennikarzy w międzyczasie MU postanowiło sprawdzić dostępność Kanté.

Władze United nawiązały kontakt z otoczeniem mistrza świata, składając zapytanie dotyczące potencjalnego transferu. Przeprowadzka Francuza byłaby jednak uzależniona od tego, czy zgodziłby się on na niższy kontrakt niż ma obecnie w Chelsea.

W ostatnich miesiącach 29-letni pomocnik był łączony głównie z Interem. Wielkim fanem jego umiejętności jest prowadzący „Nerazzurrich” Antonio Conte. Dziennikarze Téléfoot informowali jednak, że Kanté nie chce zamieniać Londynu na Mediolan. Można przypuszczać, że podobnie będzie z zainteresowaniem ze strony MU.

Umowa Francuza, który rozegrał do tej pory 173 mecze w koszulce Chelsea, jest ważna do 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy