Manchester United z nowym planem na realizację hitowego transferu. To karta przetargowa

Manchester United z nowym planem na realizację hitowego transferu. To karta przetargowa fot. Debu55y / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: ESPN

Manchester United marzy o transferze Harry'ego Kane'a, a Tottenham musi wzmocnić pozycję bramkarza. Zarząd „Czerwonych Diabłów” rozważa zatem włączenie do negocjacji w sprawie kapitana reprezentacji Anglii karty Deana Hendersona - informuje ESPN.

Dean Henderson przebywa obecnie na wypożyczeniu w Nottingham Forest. Po serii regularnych występów wychowanek Manchesteru United musiał pauzować z powodu kontuzji, na co władze beniaminka Premier League zareagowały sprowadzeniem Keylora Navasa.

Po sezonie 26-latek wróci na Old Trafford, gdzie czekają go poważne rozmowy z zarządem klubu. Jednokrotny reprezentant Anglii oczekuje konkretów. Po latach przebywania na bocznym torze chciałby pełnić istotniejszą rolę w drużynie, w której podstawowym golkiperem jest David De Gea.

Kontrakt Hendersona wygasa 30 czerwca 2025 roku. Zawodnik z 67 występami w Premier League na koncie nie zamierza przez ten czas być rezerwowym, otrzymującym sporadycznie szanse. Z tego powodu golkiper z Whitehaven wyraża gotowość do definitywnego rozstania.

Oficjele „Czerwonych Diabłów”, w których głowach wiruje Harry Kane, dobrze o tym wiedzą. Jak się okazuje, mogą wykorzystać tę sytuację do spełnienia swojego głównego celu.

Tottenham rozgląda się od pewnego czasu za nowym bramkarzem. Czas Hugo Llorisa mija, z czego nawet Francuz zdaje sobie sprawę.

Obecnie w kadrze „Kogutów” znajduje się czterech przedstawicieli pierwszej pozycji, a więc jeszcze doświadczony Fraser Forster, Alfie Whiteman i Brandon Austin. Tych dwóch ostatnich nie zanotowało ani jednego występu na poziomie Premier League.

Londyńska ekipa jest zainteresowana właśnie Hendersonem, dlatego Manchester może włączyć jego kartę do negocjacji w sprawie Harry'ego Kane'a, o czym informuje ESPN.

26-letni bramkarz w tym sezonie zachował sześć czystych kont w 20 spotkaniach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy