Manchester United z pierwszą ofertą za Jadona Sancho

Manchester United z pierwszą ofertą za Jadona Sancho fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Bild

Manchester United przedstawił władzom Borussii Dortmund swoją pierwszą tegoroczną ofertę kupna Jadona Sancho - poinformował „Bild”.

Przedstawiciele „Czerwonych Diabłów” wykazują poważne zainteresowanie usługami reprezentanta Anglii już od dobrych kilkunastu miesięcy i próbowali sprowadzić go do siebie przed startem poprzedniego sezonu.

Wówczas ekipa z Signal Iduna Park postawiła jednak bardzo wymagające warunki Manchesterowi United w kwestii wysokości kwoty odstępnego, bo oczekiwała za niego przynajmniej 120 milionów euro.

Teraz w mediach panuje przekonanie, że Borussia Dortmund zgodzi się sprzedać jednego ze swoich najlepszych graczy za znacznie niższą podstawową sumę opiewająca na około 90 milionów euro.

W zeszłym roku drużyna z Old Trafford była skłonna wyłożyć właśnie tyle na sprowadzenie 21-latka, dlatego można było przypuszczać, że tym razem obie strony dojdą szybko do porozumienia.

Dziennikarze „Bilda” przekonują jednak, że „Czerwone Diabły” ponownie nie palą się do spełnienia oczekiwań niemieckiego klubu, bo ich pierwsza nowa przedstawiona letnia oferta za Jadona Sancho wyniosła zaledwie około 70 milionów euro.

BVB nie wyraziło naturalnie zainteresowania otrzymaniem takiej kwoty za reprezentanta Anglii i liczy na to, że kolejna propozycja Manchesteru United będzie już bardziej zbliżona do tej spodziewanej przez władze ekipy z Dortmundu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jack Grealish odchodzi z Aston Villi, czas na testy medyczne. Będzie to największy  w historii transfer wewnątrz Premier League Jack Grealish odchodzi z Aston Villi, czas na testy medyczne. Będzie to największy w historii transfer wewnątrz Premier League Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy