Manchester United zainteresowany bocznym obrońcą. Potencjalny następca Aarona Wan-Bissaki

Manchester United zainteresowany bocznym obrońcą. Potencjalny następca Aarona Wan-Bissaki fot. trabantos / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: The Telegraph

Aaron Wan-Bissaka nie figuruje w dalszych planach Erika ten Haga, a więc jego odejście jest coraz bardziej prawdopodobne. Władze Manchesteru znalazły już następcę Anglika w postaci Thomasa Meuniera – donosi „The Telegraph”.

24-letni Wan-Bisska zawitał na Old Trafford latem 2019 roku, opuszczając po niezwykle udanym okresie macierzyste Crystal Palace za imponujące 50 milionów funtów.

Defensor urodzony w Londynie zanotował całkiem przyzwoity początek w nowym otoczeniu, lecz z biegiem czasu jego pozycja w klubie zaczęła wyraźnie tracić na znaczeniu.

Ostatni sezon był w wykonaniu piłkarza z kongijskimi korzeniami zdecydowanie najgorszy. W Premier League rozegrał tylko 20 meczów - większość z nich w pierwszej połowie rozgrywek.

W związku z tym odejście trzykrotnego reprezentanta Anglii ze Stretford End jest coraz bardziej prawdopodobne. Zainteresowanie jego usługami wyraziło Crystal Palace, które zaoferowało drugiej stronie... 10 milionów funtów. Londyńczycy biorą pod uwagę również opcję wypożyczenia.

Erik ten Hag nie wiąże przyszłości z 24-latkiem, a więc rozpoczął już poszukiwania nowego prawego obrońcy. Tym może zostać Thomas Meunier, wyceniany na około 15 milionów.

„Czerwone Diabły” nie złożyły jeszcze na biurko Borussii Dortmund oficjalnej oferty za Belga, analizując jeszcze inne możliwe opcje.

Jak podaje jednak „The Telegraph”, kandydatura wychowanka Standard Liège znajduje się na pierwszym miejscu i działacze Manchesteru powinni wkrótce zintensyfikować starania o 30-latka.

Końcówka letniego okna będzie na Old Trafford niezwykle ciekawa.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu”  [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu” [WIDEO] „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany OFICJALNIE: Wisła Kraków z wielką niespodzianką na hitowy mecz. „Terminator” wraca do gry OFICJALNIE: Wisła Kraków z wielką niespodzianką na hitowy mecz. „Terminator” wraca do gry Erling Haaland niespodziewanie przegra wyścig o koronę króla strzelców Premier League?! Trwa wielka pogoń [WIDEO] Erling Haaland niespodziewanie przegra wyścig o koronę króla strzelców Premier League?! Trwa wielka pogoń [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy