Manchester United zainteresowany bocznym obrońcą. Potencjalny następca Aarona Wan-Bissaki

Manchester United zainteresowany bocznym obrońcą. Potencjalny następca Aarona Wan-Bissaki fot. trabantos / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: The Telegraph

Aaron Wan-Bissaka nie figuruje w dalszych planach Erika ten Haga, a więc jego odejście jest coraz bardziej prawdopodobne. Władze Manchesteru znalazły już następcę Anglika w postaci Thomasa Meuniera – donosi „The Telegraph”.

24-letni Wan-Bisska zawitał na Old Trafford latem 2019 roku, opuszczając po niezwykle udanym okresie macierzyste Crystal Palace za imponujące 50 milionów funtów.

Defensor urodzony w Londynie zanotował całkiem przyzwoity początek w nowym otoczeniu, lecz z biegiem czasu jego pozycja w klubie zaczęła wyraźnie tracić na znaczeniu.

Ostatni sezon był w wykonaniu piłkarza z kongijskimi korzeniami zdecydowanie najgorszy. W Premier League rozegrał tylko 20 meczów - większość z nich w pierwszej połowie rozgrywek.

W związku z tym odejście trzykrotnego reprezentanta Anglii ze Stretford End jest coraz bardziej prawdopodobne. Zainteresowanie jego usługami wyraziło Crystal Palace, które zaoferowało drugiej stronie... 10 milionów funtów. Londyńczycy biorą pod uwagę również opcję wypożyczenia.

Erik ten Hag nie wiąże przyszłości z 24-latkiem, a więc rozpoczął już poszukiwania nowego prawego obrońcy. Tym może zostać Thomas Meunier, wyceniany na około 15 milionów.

„Czerwone Diabły” nie złożyły jeszcze na biurko Borussii Dortmund oficjalnej oferty za Belga, analizując jeszcze inne możliwe opcje.

Jak podaje jednak „The Telegraph”, kandydatura wychowanka Standard Liège znajduje się na pierwszym miejscu i działacze Manchesteru powinni wkrótce zintensyfikować starania o 30-latka.

Końcówka letniego okna będzie na Old Trafford niezwykle ciekawa.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dalszy ciąg rewolucji. Co oznacza uchwalenie regulaminu agentów piłkarskich PZPN? Dalszy ciąg rewolucji. Co oznacza uchwalenie regulaminu agentów piłkarskich PZPN? Obrzydliwy transparent kibiców Panathinaikosu [WIDEO]. Opóźnione derby Aten Obrzydliwy transparent kibiców Panathinaikosu [WIDEO]. Opóźnione derby Aten „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce piłkarzy z najmocniejszym strzałem w EA Sports FC 24. Tak wygląda TOP 17! Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce piłkarzy z najmocniejszym strzałem w EA Sports FC 24. Tak wygląda TOP 17! Manchester City chce zrobić z niego mężczyznę. Transfer ma być przesądzony Manchester City chce zrobić z niego mężczyznę. Transfer ma być przesądzony Sieć pizzerii śmieje się z Chelsea Sieć pizzerii śmieje się z Chelsea Piłkarze PSG po Le Classique:  Pierdo***e swoje matki [WIDEO] Piłkarze PSG po Le Classique: Pierdo***e swoje matki [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy