Manchester United złożył ofertę za bramkarza

Manchester United złożył ofertę za bramkarza fot. dean bertoncelj / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sports I David Ornstein [TheAthletic.com]

Poszukujący nowego bramkarza Manchester United skierował swój wzrok w stronę Martina Dúbravki - informują Sky Sports i David Ornstein.

Manchester United złożył Newcastle United ofertę wypożyczenia Martina Dúbravki, widząc w nim dobrego kandydata na rywala dla Davida de Gei. Porozumienia między klubami na razie nie ma, ale rozmowy trwają.

Dúbravka nie jest pierwszym bramkarzem, którego w ostatnim czasie łączy się z „Czerwonymi Diabłami”. Początkowym kandydatem na nowego golkipera MU był Thomas Strakosha, ale Albańczyk po odejściu z Lazio wybrał Brentford. Następnie pojawił się temat transferu Kevina Trappa z Eintrachtu Frankfurt. Sport1.de podał, że działacze United są gotowi zaoferować mu kontrakt w wysokości 11 milionów euro rocznie.

33-letni Dúbravka występuje w Newcastle od 2018 roku. Od tamtej pory rozegrał w barwach „Srok” 130 meczów, notując 37 czystych kont. W tym sezonie jeszcze nie pojawił się na murawie, siedząc trzykrotnie na ławce rezerwowych. Z podstawowego składu wygryzł go pozyskany latem Nick Pope.

MU szuka nowego bramkarza, który będzie konkurencją dla Davida de Gei. Oprócz niego w kadrze zespołu z Old Trafford znajduje się Tom Heaton.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą” Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą” Gabriel Martinelli celem giganta?! Szansa na transfer latem 2023 roku Gabriel Martinelli celem giganta?! Szansa na transfer latem 2023 roku OFICJALNIE: Alberto Gilardino pogodził Nenada Bjelicę i Claudio Ranieriego. Przynajmniej na razie OFICJALNIE: Alberto Gilardino pogodził Nenada Bjelicę i Claudio Ranieriego. Przynajmniej na razie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy