Manchester United znalazł prawego obrońcę. Wkrótce oferta!

Manchester United znalazł prawego obrońcę. Wkrótce oferta!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Mirror

Rick Karsdorp w styczniu może zasilić szeregi Manchesteru United.

"Mirror" podaje, że po wielomiesięcznych obserwacjach, klub z Old Trafford pozytywnie zaopiniował 21-latka. W ciągu najbliższych dni lub tygodni "Czerwone Diabły" mają złożyć ofertę za piłkarza Feyenoordu.

Karsdorp to reprezentant Holandii i jeden z najbardziej wyróżniających się zawodników w Eredivisie. Nie dziwi zatem fakt, że znalazł się na celowniku angielskiego klubu. Jose Mourinho poszukuje bowiem zmiennika/rywala dla Antonio Valencii.

Prawy obrońca zespołu z Rotterdamu nie powinien też być kosztownym wydatkiem. Pierwsza oferta United ma wynieść bowiem zaledwie 15 milionów funtów i w Manchesterze panuje przekonanie, że okaże się ona wystarczająca.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy