Mancini nie chce stracić Kolo Toure

Mancini nie chce stracić Kolo Toure
Karol Wojnarowski
Karol Wojnarowski
Źródło: The Mirror

Trener Manchesteru City, Roberto Mancini, boi się stracić swojego zawodnika Kolo Toure po tym, jak ujawniono zainteresowanie ze strony Anży Machaczkała.

Obecnie obrońca przebywa na Pucharze Narodów Afryki. Rok temu został zawieszony na sześć miesięcy za doping. Według "The Mirror" Rosjanie już złożyli oficjalnie zapytanie w sprawie transferu 30-latka. Ale włoski szkoleniowiec lidera Premier League wobec słabej postawy obrony w ostatnich meczach nie będzie chciał się pozbywać Toure.

Anży wygląda na zdeterminowane w walce o obrońcę po tym, jak nie udało się sprowadzić Brazylijczyka Alexa z Chelsea. Za to Kolo Toure grając w tym sezonie w barwach "The Citizens" poprowadził ich do pięciu zwycięstw w sześciu meczach, a na trwającym PNA Iworyjczycy nie stracili jeszcze bramki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…” Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy