Mandžukić nie dla Milanu

Mandžukić nie dla Milanu
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Corriere della Sera

Mario Mandžukić prawdopodobnie nie dołączy do AC Milanu.

Słaba postawa Krzysztofa Piątka powoduje, że działacze ekipy z San Siro rozglądają się za napastnikiem, który ewentualnie mógłby go w najbliższym czasie zastąpić.

Na giełdzie ewentualnych kandydatów przejawiało się wiele nazwisk. Ostatnio na radarze znalazł się Mario Mandžukić. Chorwat jest bowiem na wylocie z Juventusu.

Okazuje się jednak, że z transferu nici. Piłkarz przedstawił bowiem w ostatnich dniach swoje wymagania finansowe. Te mają opiewać na nieco ponad sześć milionów euro. To zdecydowanie za dużo dla drużyny rozgrywającej swoje mecze na San Siro.

Chęć pozyskania 33-latka przejawia też między innymi Manchester United.

Mandžukić nie wystąpił w tym sezonie w żadnym meczu.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy