Mandžukić nie dla Milanu

Mandžukić nie dla Milanu
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Corriere della Sera

Mario Mandžukić prawdopodobnie nie dołączy do AC Milanu.

Słaba postawa Krzysztofa Piątka powoduje, że działacze ekipy z San Siro rozglądają się za napastnikiem, który ewentualnie mógłby go w najbliższym czasie zastąpić.

Na giełdzie ewentualnych kandydatów przejawiało się wiele nazwisk. Ostatnio na radarze znalazł się Mario Mandžukić. Chorwat jest bowiem na wylocie z Juventusu.

Okazuje się jednak, że z transferu nici. Piłkarz przedstawił bowiem w ostatnich dniach swoje wymagania finansowe. Te mają opiewać na nieco ponad sześć milionów euro. To zdecydowanie za dużo dla drużyny rozgrywającej swoje mecze na San Siro.

Chęć pozyskania 33-latka przejawia też między innymi Manchester United.

Mandžukić nie wystąpił w tym sezonie w żadnym meczu.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy