Manzano: Falcao byłby bezpiecznym transferem dla Barcelony lub Realu

Manzano: Falcao byłby bezpiecznym transferem dla Barcelony lub Realu
Redakcja
Redakcja
Źródło: Goal

56-letni Gregorio Manzano uważa byłego napastnika Porto za odpowiedniego do gry w każdym klubie i przyznaje, że problemy finansowe Atletico mogą przyczynić się do sprzedaży zawodnika.

Przyszłość kolumbijskiego napastnika w Atletico stała się gorącym tematem ostatnich tygodni po strzeleniu łącznie 36 goli w swym debiutanckim sezonie. Falcao przeniósł się zeszłego lata z Porto za kwotę 40 milionów euro.

Manzano, który trenował Falcao na początku sezonu, wierzy, że 26-letni zawodnik mógłby być wartościowym dodatkiem w składzie jednego z gigantów La Liga.

- Ktokolwiek postawi na Falcao nie będzie zawiedziony, to bezpieczny transfer nawet dla Realu Madryt czy Barcelony – powiedział Manzano dla COMRadio

- Ten piłkarz osiągnie sukces w każdym klubie, tak długo jak będzie częścią dobrej drużyny. On doskonale wie jak strzelać gole.

Prezydent Atletico Enrique Crezo przyznał, że klub może być zainteresowany ofertami wobec Falcao, a Manzano twierdzi że Rojiblancos mogą być zmuszeni by sprzedać Kolumbijczyka w celu uregulowania sytuacji finansowej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy