Maradona atakuje: Przykro mi, że kibice dalej wierzą tym kłamcom

Maradona atakuje: Przykro mi, że kibice dalej wierzą tym kłamcom fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Marca I Mundo Albiceleste

Diego Maradona jednoznacznie wypowiedział się na temat reprezentacji Argentyny i ludzi rządzących rodzimą federacją.

W piątek Argentyńczycy niespodziewanie przegrali z Wenezuelą 1:3. Co prawda było to tylko spotkanie towarzyskie, ale na Leo Messiego i spółkę i tak spadła lawina krytyki. Maradona nie pozostawił na reprezentacji suchej nitki, krytykując jednak nie tylko zawodników.

- Nie widziałem całego meczu, nie oglądam horrorów. Jestem Argentyńczykiem, ale identyfikuję się z innymi zawodnikami czy trenerami, jak Ruggeri, Batista, Giusti, Pumpido czy Caniggia. Myślę, że część piłkarzy nie zasługuję na grę w tych barwach.

- Nieudolni ludzie, którzy rządzą reprezentacją, myśleli, że ta drużyna pokona Wenezuelę? Oni cały czas zdradzają i okłamują innych. Przykro mi, że kibice reprezentacji Argentyny wciąż wierzą tym kłamcom, a zawodnicy pokazują swoje twarze wtedy, kiedy nie powinni i muszą to tolerować. Messi? On nie musi niczego udowadniać. To nie jest wina. Jest częścią zdezorganizowanej drużyny - stwierdził Maradona.


Przypomnijmy, że 58-latek sam prowadził argentyńską kadrę w latach 2008-2010. Na mundialu w Republice Południowej Afryki jego zespół doszedł do ćwierćfinału, gdzie doznał sromotnej porażki z Niemcami 0:4.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...” Dawid Szwarga może się martwić. Gorąco w Rakowie Częstochowa Dawid Szwarga może się martwić. Gorąco w Rakowie Częstochowa Luka Modrić zainteresowany transferem do tej ligi. Arabii Saudyjskiej mówi „nie” Luka Modrić zainteresowany transferem do tej ligi. Arabii Saudyjskiej mówi „nie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy