Maradona: Conte? To obrzydliwe i haniebne

Maradona: Conte? To obrzydliwe i haniebne fot. Transfery.info
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Piùenne

Diego Maradona z pogardą wypowiedział się na temat ogłoszenia Antonio Conte trenerem Chelsea.

Choć informacja o nowym menadżerze "The Blues" pojawiła się kilka tygodni temu, słynny Argentyńczyk dopiero teraz skomentował przeprowadzkę Włocha do Londynu. Biorąc pod uwagę inne z jego najnowszych wypowiedzi (TUTAJ), nie wiadomo jednak, czy 55-latek rzeczywiście tak krytycznie ocenia postawę byłego trenera Juventusu czy po prostu na siłę szuka kontrowersji.

- To, co się stało, jest obrzydliwe. Selekcjoner Włoch przechodzi do Chelsea i czyni to jeszcze w momencie ważnej umowy, przed wielkim turniejem. Wstyd i hańba - oświadczył Maradona we włoskiej stacji telewizyjnej "Piùenne".

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Thiago Silva odejdzie z Chelsea. Decyzja zapadła Thiago Silva odejdzie z Chelsea. Decyzja zapadła Motor Lublin będzie zmuszony zmienić trenera?! Motor Lublin będzie zmuszony zmienić trenera?! Kibice powinni modlić się o jego zdrowie? „Dla mnie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny” Kibice powinni modlić się o jego zdrowie? „Dla mnie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny” Vinceny Kompany łączony z nowym klubem Vinceny Kompany łączony z nowym klubem Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?! Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy