Maradona: Mogę zapewnić trofea Manchesterowi United!

Maradona: Mogę zapewnić trofea Manchesterowi United! fot. Transfery.info
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Four Four Two

Diego Maradona jest przekonany, że gdyby dostał szansę, wyciągnąłby Manchester United z kryzysu.

„Czerwone Diabły” wciąż nie mogą odnaleźć odpowiedniej drogi po pożegnaniu z Sir Alexem Fergusonem. Od czasu odejścia Szkota klub trzykrotnie zmieniał menedżerów i choć udało się sięgnąć po kilka trofeów, jak choćby Ligę Europy, drużyna nadal nie ugruntowała swojej pozycji w lidze. Wydawało się, że wszystko zmierza ku lepszemu, gdy Ole Gunnar Solskjær zastąpił José Mourinho, lecz końcówka sezonu była nieudana i United ominie gra w Lidze Mistrzów.

Norweg będzie miał teraz czas na ułożenie wszystkiego po swojemu, lecz Diego Maradona twierdzi, że to on byłby lepszym kandydatem do wyciągnięcia United z kryzysu.

- Jeśli Manchester United potrzebuje trenera, jestem odpowiednim kandydatem - przekonuje legendarny Argentyńczyk w rozmowie z „Four Four Two”.

- Wiem, że cieszą się dużą sprzedażą koszulek na całym świecie, ale muszą też wygrywać trofea. Ja mogę im to zapewnić.

„Boski Diego” dodał, że swego czasu mocno sympatyzował z United, ale w ostatnim czasie zmienił swoje upodobana na rzecz... Manchesteru City.

- United był moim ulubionym klubem w Anglii przez bardzo długi czas. Grało tam wielu wspaniałych piłkarzy, mieli świetną drużynę za czasów Alexa Fergusona. Teraz musiałbym jednak postawić na Manchester City. Wiem, że nie powinno się tak zmieniać, ale to ze względu na Kuna Agüero. Często rozmawiamy, on gra w bardzo dobrym zespole.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...” Dawid Szwarga może się martwić. Gorąco w Rakowie Częstochowa Dawid Szwarga może się martwić. Gorąco w Rakowie Częstochowa Luka Modrić zainteresowany transferem do tej ligi. Arabii Saudyjskiej mówi „nie” Luka Modrić zainteresowany transferem do tej ligi. Arabii Saudyjskiej mówi „nie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy