Maradona robi porządki w nowym klubie. Chce usunięcia koszulek z numerami 13 i 17

Maradona robi porządki w nowym klubie. Chce usunięcia koszulek z numerami 13 i 17 fot. Gimnasia y Esgrima La Plata
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: El Ciudadano

Diego Maradona został niedawno mianowany szkoleniowcem Gimnasii y Esgrima La Plata. Argentyńskie media piszą o porządkach, jakie zaczął robić w klubie 58-latek.

Jak czytamy, Maradona poprosił władze rodzimego klubu o wycofanie koszulek z numerami 13 i 17, które to liczby uznaje za pechowe. Na razie nie wiadomo jednak, czy jego życzenie zostanie spełnione. Chodzi głównie o przepisy, które nie pozwalają klubom na zmianę numerów piłkarzy w dowolnym momencie. Póki co mający je na koszulkach Jesús Vargas (13) oraz Pablo Velázquez (17) znaleźli się w kadrze zespołu na niedzielny mecz argentyńskiej ekstraklasy z Racingiem Club.


Na tym jednak nie koniec. Maradona usunął sprzęt, odzież treningową i wszelkie elementy szatni, które były zielone. W kolorze tym jest część herbu Gimnasii, ale tego Argentyńczykowi oczywiście nie uda się zmienić.


Legenda światowego futbolu zaprosiła również do klubu księdza, który poświęcił m.in. boiska treningowe.

Jak piszą argentyńscy dziennikarze, Maradona dba o najmniejsze szczegóły i nie chce pozostawić niczego przypadkowi.

Po rozegraniu pięciu kolejek Gimnasia zamyka tabelę argentyńskiej ekstraklasy, mając na koncie tylko punkt. Jej niedzielne spotkanie z Racingiem rozpocznie się o 16:00.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...” Dawid Szwarga może się martwić. Gorąco w Rakowie Częstochowa Dawid Szwarga może się martwić. Gorąco w Rakowie Częstochowa Luka Modrić zainteresowany transferem do tej ligi. Arabii Saudyjskiej mówi „nie” Luka Modrić zainteresowany transferem do tej ligi. Arabii Saudyjskiej mówi „nie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy