Maradona wychwala Polaków. „Każdy będzie się bał”

Maradona wychwala Polaków. „Każdy będzie się bał” fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: La Gazetta dello Sport I Repubblica

Diego Maradona zagościł na treningu Napoli. Nie obyło się bez ciepłych słów w kierunku Arkadiusza Milika oraz Piotra Zielińskiego.

Argentyńczyk, który był zawodnikiem Napoli w latach 1984-91 i sięgnął z nim m.in. po dwa mistrzostwa Włoch i Puchar UEFA, postanowił spotkać się z drużyną Maurizio Sarriego podczas jednych z zajęć. Nie zabrakło wspólnych zdjęć i uścisków. Z „Dieguito” witała się w ten sposób większość zawodników zespołu z Neapolu.

Uprzejmości nie brakowało również podczas rozmowy Maradony z mediami. Argentyńczyk stwierdził w jej trakcie, że jest wielkim fanem naszych rodaków występujących na Stadio San Paolo.

- Bardzo lubię grę Zielińskiego. To był dobry ruch. Z kolei, gdy na murawę powróci Milik, Napoli stanie się zespołem, którego trzeba będzie się bać. Teraz brakuje takiego zawodnika jak on w szczytowej formie - stwierdził 56-latek, dodając:

- Z nim w składzie Napoli będzie trudnym przeciwnikiem dla Realu. Spodziewam się w tym względzie bardzo otwartych spotkań. Niech w Madrycie nie myślą, że już wygrali, ponieważ wiele zespołów już się w ten sposób przejechało.

Przypomnijmy, że pierwsze spotkanie 1/8 Ligi Mistrzów pomiędzy włoskim klubem, a „Królewskimi” odbędzie się 15 lutego.Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rozchwytywany pomocnik zaoferowany Bayernowi Monachium Rozchwytywany pomocnik zaoferowany Bayernowi Monachium OFICJALNIE: Inter Mediolan zdobywcą Scudetto. Tytuł przypieczętował w derbach [WIDEO] OFICJALNIE: Inter Mediolan zdobywcą Scudetto. Tytuł przypieczętował w derbach [WIDEO] Kolejka chętnych po najlepszego strzelca w Belgii. 25 goli w 32 meczach Kolejka chętnych po najlepszego strzelca w Belgii. 25 goli w 32 meczach FIFA bliska zawarcia kontraktu na transmisję nowych Klubowych Mistrzostw Świata FIFA bliska zawarcia kontraktu na transmisję nowych Klubowych Mistrzostw Świata Rúben Amorim poleciał na negocjacje. Trenerski transfer coraz bliżej Rúben Amorim poleciał na negocjacje. Trenerski transfer coraz bliżej Sebastian Musiolik porównał pracę z Janem Urbanem i Markiem Papszunem. „W Częstochowie to raczej by się nie wydarzyło” Sebastian Musiolik porównał pracę z Janem Urbanem i Markiem Papszunem. „W Częstochowie to raczej by się nie wydarzyło” Bayern Monachium ma nowego faworyta do zastąpienia Thomasa Tuchela Bayern Monachium ma nowego faworyta do zastąpienia Thomasa Tuchela

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy