Marc Cucurella jednak z hitowym transferem. Hiszpan po testach medycznych

Marc Cucurella jednak z hitowym transferem. Hiszpan po testach medycznych fot. George Tewkesbury/Focus Images/MB Media/PressFocus
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Fabrizio Romano | The Athletic

Marc Cucurella przeszedł w Londynie obligatoryjne testy medyczne przed sfinalizowaniem przeprowadzki z Brighton do Chelsea - poinformował Fabrizio Romano.

Pokaźna grupa dziennikarzy stwierdziła zgodnie w środowy wieczór, że „The Blues” osiągnęli pełne porozumienie odnośnie realizacji transferu prawego obrońcy z zespołu „Mew”.

Bardzo stanowczo na te doniesienia zareagował Brighton i opublikował krótkie oświadczenie, w którym przekazał, że żaden klub nie ustalił z nim żadnych warunków przeprowadzki hiszpańskiego zawodnika.

Takie postawienie sprawy wydawało się dość zaskakujące, ale żadna z osób potwierdzających nadchodzącą transakcję pomiędzy oboma angielskimi drużynami nie wycofała się z przedstawionych stanowisk i teraz wiele na to wskazuje, że dojdzie ona do skutku.

Świadczą o tym między innymi informacje przekazane przez Andy'ego Naylora z „The Athletic” czy Fabrizio Romano, którzy uważają, że Marc Cucurella przeszedł już obligatoryjne testy medyczne w Londynie i jeszcze w tym tygodniu zostanie zaprezentowany jako nowy piłkarz Chelsea.

Ostateczna kwota transakcji zamknie się na 62 milionach funtów (około 73,56 miliona euro), z czego 55 milionów funtów (około 65,25 miliona euro) będzie stanowić podstawa, a pozostałe siedem milionów funtów (około 8,31 miliona euro) bonusy.

Ponadto „Mewy” otrzymają w ramach rozliczenia Leviego Cowilla. Środkowy obrońca trafi na AMEX Stadium w ramach rocznego wypożyczenia i w tym czasie postara się udowodnić swoją wartość przed zaliczeniem ewentualnego powrotu na Stamford Bridge.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy Nenad Bjelica stoi przed dużą szansą. Chorwat bardzo blisko ciekawej posady Nenad Bjelica stoi przed dużą szansą. Chorwat bardzo blisko ciekawej posady Juventus z priorytetem transferowym na zimę Juventus z priorytetem transferowym na zimę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy