Marc Cucurella jednak z hitowym transferem. Hiszpan po testach medycznych

Marc Cucurella jednak z hitowym transferem. Hiszpan po testach medycznych fot. George Tewkesbury/Focus Images/MB Media/PressFocus
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Fabrizio Romano | The Athletic

Marc Cucurella przeszedł w Londynie obligatoryjne testy medyczne przed sfinalizowaniem przeprowadzki z Brighton do Chelsea - poinformował Fabrizio Romano.

Pokaźna grupa dziennikarzy stwierdziła zgodnie w środowy wieczór, że „The Blues” osiągnęli pełne porozumienie odnośnie realizacji transferu prawego obrońcy z zespołu „Mew”.

Bardzo stanowczo na te doniesienia zareagował Brighton i opublikował krótkie oświadczenie, w którym przekazał, że żaden klub nie ustalił z nim żadnych warunków przeprowadzki hiszpańskiego zawodnika.

Takie postawienie sprawy wydawało się dość zaskakujące, ale żadna z osób potwierdzających nadchodzącą transakcję pomiędzy oboma angielskimi drużynami nie wycofała się z przedstawionych stanowisk i teraz wiele na to wskazuje, że dojdzie ona do skutku.

Świadczą o tym między innymi informacje przekazane przez Andy'ego Naylora z „The Athletic” czy Fabrizio Romano, którzy uważają, że Marc Cucurella przeszedł już obligatoryjne testy medyczne w Londynie i jeszcze w tym tygodniu zostanie zaprezentowany jako nowy piłkarz Chelsea.

Ostateczna kwota transakcji zamknie się na 62 milionach funtów (około 73,56 miliona euro), z czego 55 milionów funtów (około 65,25 miliona euro) będzie stanowić podstawa, a pozostałe siedem milionów funtów (około 8,31 miliona euro) bonusy.

Ponadto „Mewy” otrzymają w ramach rozliczenia Leviego Cowilla. Środkowy obrońca trafi na AMEX Stadium w ramach rocznego wypożyczenia i w tym czasie postara się udowodnić swoją wartość przed zaliczeniem ewentualnego powrotu na Stamford Bridge.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu”  [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu” [WIDEO] „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy