Marc Cucurella jednak z hitowym transferem. Hiszpan po testach medycznych

Marc Cucurella jednak z hitowym transferem. Hiszpan po testach medycznych fot. George Tewkesbury/Focus Images/MB Media/PressFocus
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Fabrizio Romano | The Athletic

Marc Cucurella przeszedł w Londynie obligatoryjne testy medyczne przed sfinalizowaniem przeprowadzki z Brighton do Chelsea - poinformował Fabrizio Romano.

Pokaźna grupa dziennikarzy stwierdziła zgodnie w środowy wieczór, że „The Blues” osiągnęli pełne porozumienie odnośnie realizacji transferu prawego obrońcy z zespołu „Mew”.

Bardzo stanowczo na te doniesienia zareagował Brighton i opublikował krótkie oświadczenie, w którym przekazał, że żaden klub nie ustalił z nim żadnych warunków przeprowadzki hiszpańskiego zawodnika.

Takie postawienie sprawy wydawało się dość zaskakujące, ale żadna z osób potwierdzających nadchodzącą transakcję pomiędzy oboma angielskimi drużynami nie wycofała się z przedstawionych stanowisk i teraz wiele na to wskazuje, że dojdzie ona do skutku.

Świadczą o tym między innymi informacje przekazane przez Andy'ego Naylora z „The Athletic” czy Fabrizio Romano, którzy uważają, że Marc Cucurella przeszedł już obligatoryjne testy medyczne w Londynie i jeszcze w tym tygodniu zostanie zaprezentowany jako nowy piłkarz Chelsea.

Ostateczna kwota transakcji zamknie się na 62 milionach funtów (około 73,56 miliona euro), z czego 55 milionów funtów (około 65,25 miliona euro) będzie stanowić podstawa, a pozostałe siedem milionów funtów (około 8,31 miliona euro) bonusy.

Ponadto „Mewy” otrzymają w ramach rozliczenia Leviego Cowilla. Środkowy obrońca trafi na AMEX Stadium w ramach rocznego wypożyczenia i w tym czasie postara się udowodnić swoją wartość przed zaliczeniem ewentualnego powrotu na Stamford Bridge.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Paris Saint-Germain mistrzem Francji w sezonie 2022/2023 OFICJALNIE: Paris Saint-Germain mistrzem Francji w sezonie 2022/2023 FC Hollywood zamiast świętowania w Bayernie Monachium. Oliver Kahn z zakazem wstępu na mecz, Thomas Tuchel zażenowany FC Hollywood zamiast świętowania w Bayernie Monachium. Oliver Kahn z zakazem wstępu na mecz, Thomas Tuchel zażenowany Śląsk Wrocław podjął decyzję w sprawie Jacka Magiery Śląsk Wrocław podjął decyzję w sprawie Jacka Magiery OFICJALNIE: Jewhen Konoplanka odchodzi z Cracovii OFICJALNIE: Jewhen Konoplanka odchodzi z Cracovii Raków Częstochowa kupuje piłkarza. Testy medyczne w przyszłym tygodniu Raków Częstochowa kupuje piłkarza. Testy medyczne w przyszłym tygodniu OFICJALNIE: Josué zostaje w Legii Warszawa. „To wielki klub, największy w Polsce” [WIDEO] OFICJALNIE: Josué zostaje w Legii Warszawa. „To wielki klub, największy w Polsce” [WIDEO] OFICJALNIE: Wisła Płock trzecim spadkowiczem z Ekstraklasy OFICJALNIE: Wisła Płock trzecim spadkowiczem z Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy