Marc Gual „opierdo****” przez kolegów z Jagiellonii Białystok

Marc Gual „opierdo****” przez kolegów z Jagiellonii Białystok fot. Ekstraklasa TV
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Jerzy Kułakowski [Twitter]

Zachowanie Marca Guala w trakcie meczu Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa a Jagiellonią Białystok (5:1) nie uszło uwadze jego kolegom z zespołu - podaje Jerzy Kułakowski z Radia Białystok.

Legia Warszawa podejmowała Jagiellonię Białystok w piątek. Spotkanie rozpoczęło się dobrze dla przyjezdnych, którzy objęli prowadzenie w 15. minucie. Piłka trafiła wtedy do siatki po strzale Marca Guala, po którym odbiła się ona jeszcze od Maika Nawrockiego. Dla białostoczan był to miły złego start, bo finalnie przegrali 1:5.

W oczy rzuciło się to, że Hiszpan nie cieszył się z gola dla „Jagi”, a swoim gestem wręcz przepraszał kibiców gospodarzy zgromadzonych na stadionie przy Łazienkowskiej. Wiąże się to z tym, że w nowym sezonie będzie występował w barwach warszawskiego klubu. Jego przenosiny zostały już przez niego potwierdzone.

Jak się okazuje, zachowanie 27-latka na murawie miało swoje późniejsze konsekwencje.

„Z dobrego, bardzo dobrego źródła (spotkałem przed chwilą w parku) wiem, że zachowanie Guala nie przeszło bez echa w szatni. Przepraszam za wulgaryzm ale... opierdolili go rodacy Jesus i Israel (Imaz oraz Puerto - red.)” - przekazał Jerzy Kułakowski na Twitterze.

Zaliczając bramkę z ostatniego meczu jako samobój Nawrockiego, Gual strzelił w tym sezonie 15 goli w lidze.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Victor Osimhen zignorował Piotra Zielińskiego i Diego Demme [WIDEO] Victor Osimhen zignorował Piotra Zielińskiego i Diego Demme [WIDEO] Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry OFICJALNIE: Aleksandar Prijović odchodzi z Western United OFICJALNIE: Aleksandar Prijović odchodzi z Western United Puchar Polski: 15-latek między słupkami. Składy na mecz rezerw Legii Warszawa z Ruchem Chorzów, jest transmisja Puchar Polski: 15-latek między słupkami. Składy na mecz rezerw Legii Warszawa z Ruchem Chorzów, jest transmisja Cezary Kulesza ze stanowczym stanowiskiem w sprawie decyzji UEFA na temat rosyjskich drużyn. „To jedyna słuszna decyzja” [OFICJALNIE] Cezary Kulesza ze stanowczym stanowiskiem w sprawie decyzji UEFA na temat rosyjskich drużyn. „To jedyna słuszna decyzja” [OFICJALNIE] Chelsea ubiła „ŚWIETNY” interes. „To mix Jude'a Bellinghama i N’Golo Kanté” Chelsea ubiła „ŚWIETNY” interes. „To mix Jude'a Bellinghama i N’Golo Kanté”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy