Marcel Sabitzer wyceniony. Manchester United może szykować pieniądze

Marcel Sabitzer wyceniony. Manchester United może szykować pieniądze fot. Philippe Ruiz/Xinhua/PressFocus
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Bild

Manchester United rozważa zatrzymanie Marcela Sabitzera. Wobec tego Bayern Monachium, z którego piłkarz jest wypożyczony, dokonał wyceny - informuje „Bild”.

Środkowy pomocnik świetnie wprowadził się do ekipy z Old Trafford, bardzo szybko łapiąc wspólny język z kolegami. Erik ten Hag jak na razie jest bardzo zadowolony z Austriaka.

Zważywszy na to wszystko, nie mogą dziwić doniesienia o chęci przedłużenia współpracy. Jako że jednak w umowie wypożyczenia brakuje opcji wykupu, konieczne są negocjacje.

Bayern Monachium od początku liczył, że zawodnik, którego trudno było nakłonić do odejścia, po opuszczeniu Allianz Areny będzie mógł zakończyć swój pobyt w stolicy Bawarii już definitywnie.

Niemcy rozpoczęli starania o Konrada Laimera i ustalili z nim warunki współpracy od przyszłego sezonu. W związku z tym klub postanowił dokonać wyceny niechcianego gracza.

Jeśli Manchester United chce pozyskać Marcela Sabitzera, musi liczyć się z wydatkiem rzędu około 20 milionów euro.

28-latek jak dotąd w barwach „Czerwonych Diabłów” rozegrał trzy spotkania. Swój dorobek będzie mógł poprawić już w czwartek podczas rywalizacji z FC Barceloną.

Gracz środka pola to 68-krotny reprezentant Austrii. Półtora roku temu kosztował 15 milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy