Marcelo za Chivu?

Marcelo za Chivu? fot. Transfery.info
Bartłomiej Rakuzy
Bartłomiej Rakuzy
Źródło: Transfery.info

Poranne wieści z Włoch. Tamtejsi dziennikarze szukają lewego obrońcy dla Interu Mediolan i donoszą, że kandydatem na tę pozycję jest grający w Realu Madryt, Brazylijczyk Marcelo.

Jeszcze w poprzednim sezonie pewniakiem na lewej obronie Interu był Cristian Chivu, jednak wraz z rosnącymi spekulacjami o jego odejściu słabła jego pozycja. Rumunowi przeszkadzały kontuzję i na jego miejscu, przynajmniej w Serie A, zdążył już zadomowić się Japończyk, Yuto Nagatomo. 

Idealnym uzupełnieniem tej pozycji ma być 23-letni Marcelo. Wyciągnąć go Interowi będzie jednak niesamowicie trudno, bo Brazylijczyk jest obdarzony przez Mourinho dużym zaufaniem i raczej nie ma konkurencji na swojej pozycji.
 
Kontrakt Cristiana Chivu z Interem kończy się 30 czerwca tego roku, a agent piłkarza zapewnia, że do tego czasu Rumun nigdzie się nie ruszy. O zainteresowaniu jego osobą mówi się sporo, a w tym gronie wymienia się Ajax Amsterdam, Liverpool, Napoli i... Real Madryt.
 
- Wiemy o zainteresowaniu Realu Madryt jego osobą, ale mamy nadzieję na jego powrót do domu po latach - mówił w grudniu trener Ajaxu, Frank de Boer. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Asystent Czesława Michniewicza zbierał od piłkarzy numery kont bankowych do premii?! Reprezentacja Polski: Asystent Czesława Michniewicza zbierał od piłkarzy numery kont bankowych do premii?! 55-letni Kazu Miura finalizuje zagraniczny transfer. Chce ponownie zagrać w Europie 55-letni Kazu Miura finalizuje zagraniczny transfer. Chce ponownie zagrać w Europie OFICJALNIE: Jest decyzja w sprawie Hansiego Flicka po nieudanych Mistrzostwach Świata reprezentacji Niemiec OFICJALNIE: Jest decyzja w sprawie Hansiego Flicka po nieudanych Mistrzostwach Świata reprezentacji Niemiec Kamil Glik: To najwyższe skurw******** z możliwych Kamil Glik: To najwyższe skurw******** z możliwych Wisła Kraków bardzo blisko pozyskania pomocnika. Radosław Sobolewski potwierdza Wisła Kraków bardzo blisko pozyskania pomocnika. Radosław Sobolewski potwierdza Otoczenie Sofyana Amrabata rozmawiało już z menedżerem giganta Otoczenie Sofyana Amrabata rozmawiało już z menedżerem giganta Cristiano Ronaldo z jasnym planem na przyszłość?! Cristiano Ronaldo z jasnym planem na przyszłość?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy