Marcin Feddek odpocznie od komentowania. Polsat zawiesił dziennikarza

Marcin Feddek odpocznie od komentowania. Polsat zawiesił dziennikarza fot. Marcin Kadziolka / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Weszlo.com

Marcin Feddek, który na przestrzeni ostatnich miesięcy nie prezentował najwyższej formy podczas komentowania spotkań, został zawieszony przez Polsat - informuje Weszlo.com.

Dziennikarz jeszcze kilka lat temu uchodził za jednego z popularniejszych w branży. Przełomowym momentem w jego karierze zdecydowanie była obecność z polską kadrą narodową w trakcie eliminacji i samego turnieju EURO 2016.

48-latek niezmiennie pracuje w stacji Polsat. Podczas meczów Ligi Mistrzów przypada mu rola analityka lub komentatora. Na tym drugim polu w ostatnim czasie radził sobie nie najlepiej, co dostrzegł jego pracodawca.

Marcin Feddek przeinaczał fakty, wypowiadał odważne tezy, z którymi trudno było się zgodzić, a sam koniec podczas meczu Manchester City - Atlético Madryt przekroczył wszelkie granice, opowiadając historię o swojej koleżance, która o marce odzieżowej Gucci zwykła mówić… „Gucci sruczi”.

Jak podaje Weszlo.com, Feddek odpocznie sobie od komentowania spotkań. Został bowiem przez Polsat zawieszony na najbliższy miesiąc.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE] FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy