Marcin Feddek odpocznie od komentowania. Polsat zawiesił dziennikarza

2022-04-11 15:48:25; Aktualizacja: 2 lata temu
Marcin Feddek odpocznie od komentowania. Polsat zawiesił dziennikarza Fot. Marcin Kadziolka / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt Źródło: Weszlo.com

Marcin Feddek, który na przestrzeni ostatnich miesięcy nie prezentował najwyższej formy podczas komentowania spotkań, został zawieszony przez Polsat - informuje Weszlo.com.

Dziennikarz jeszcze kilka lat temu uchodził za jednego z popularniejszych w branży. Przełomowym momentem w jego karierze zdecydowanie była obecność z polską kadrą narodową w trakcie eliminacji i samego turnieju EURO 2016.

48-latek niezmiennie pracuje w stacji Polsat. Podczas meczów Ligi Mistrzów przypada mu rola analityka lub komentatora. Na tym drugim polu w ostatnim czasie radził sobie nie najlepiej, co dostrzegł jego pracodawca.

Marcin Feddek przeinaczał fakty, wypowiadał odważne tezy, z którymi trudno było się zgodzić, a sam koniec podczas meczu Manchester City - Atlético Madryt przekroczył wszelkie granice, opowiadając historię o swojej koleżance, która o marce odzieżowej Gucci zwykła mówić… „Gucci sruczi”.

Jak podaje Weszlo.com, Feddek odpocznie sobie od komentowania spotkań. Został bowiem przez Polsat zawieszony na najbliższy miesiąc.