Marcin Wasilewski spróbuje sił w nowym sporcie?! „To zawsze było jego marzeniem i myślę, że ktoś go przekona”

Marcin Wasilewski spróbuje sił w nowym sporcie?! „To zawsze było jego marzeniem i myślę, że ktoś go przekona” fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Kanał Sportowy I Misja Futbol

Pod koniec poniedziałkowej Misji Futbol na Kanale Sportowym został podjęty temat Marcina Wasilewskiego i jego potencjalnego występu w MMA.

40-latek, który w trakcie kariery występował w Hutniku Kraków, Śląsku Wrocław, Wiśle Płock, Amice Wronki, Lechu Poznań, Anderlechcie, Leicester City oraz Wiśle Kraków, w zeszłym tygodniu potwierdził zawieszenie butów na kołku. Nie można jednak wykluczyć, że wkrótce sprawdzi się on w nowej dyscyplinie. 

Nie od dziś wiadomo, że Wasilewski jest fanem sztuk walki i bywa na galach MMA. Jego piłkarski styl gry bazujący na wielkiej ambicji i nieustępliwości predysponowałby go do tego, żeby samemu wejść do klatki. W trakcie emitowanej na Kanale Sportowym Misji Futbol ten temat zasugerowali Tomasz Smokowski i Mateusz Borek.

- Marcin Wasilewski w piątek zdecydował się oficjalnie zakończyć karierę piłkarską… - rozpoczął Smokowski.

- …Może nie sportową. Ja nie sądzę, ja wiem (śmiech). Ktoś nawet rzucił pomysł, że byłaby dobra walka Wasilewski - Błażej Augustyn. Błażej też to lubi. Myślę, że któraś z organizacji przekona go, by wyjść do klatki. Wiem, że to zawsze było marzeniem Marcina. Szacunek za całą karierę. Za pokonywanie przeznaczenia. Bo podnieść się po tym, co zrobił mu rywal w lidze belgijskiej, to naprawdę było mistrzostwo świata - powiedział Borek.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: FIFA odrzuciła apelację Atlético Madryt. Trippier ponownie zawieszony OFICJALNIE: FIFA odrzuciła apelację Atlético Madryt. Trippier ponownie zawieszony Inter Mediolan zmienia nazwę i herb. Czas na nowe otwarcie w marcu Inter Mediolan zmienia nazwę i herb. Czas na nowe otwarcie w marcu OFICJALNIE: Giampaolo zwolniony z Torino OFICJALNIE: Giampaolo zwolniony z Torino Milik tuż-tuż przeprowadzki. Wstępne porozumienie klubów Milik tuż-tuż przeprowadzki. Wstępne porozumienie klubów OFICJALNIE: Gerard Piqué wybrał nowego trenera swojego klubu. Stary znajomy z Barcelony i absolutny debiutant OFICJALNIE: Gerard Piqué wybrał nowego trenera swojego klubu. Stary znajomy z Barcelony i absolutny debiutant OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy