Marciniak nie będzie sędzią hitu na Wembley. Wyznaczono innego Polaka

Marciniak nie będzie sędzią hitu na Wembley. Wyznaczono innego Polaka
Redakcja
Redakcja
Źródło: Łączy Nas Piłka

Wbrew wcześniejszym informacjom to nie Szymon Marciniak poprowadzi mecz Anglia - Niemcy na Wembley. Zastąpi go inny polski arbiter - Paweł Raczkowski.

Spotkanie towarzyskie pomiędzy reprezentacjami Anglii i Niemiec, które zaplanowane jest na 10 listopada będzie  wyjątkowe dla kibiców i piłkarzy tych pierwszych. Po raz pierwszy w historii na angielskich boiskach użyty bowiem zostanie system VAR. Od jakiegoś czasu wiadomo było, że obsadę sędziowską w tym hitowym starciu stanowić będzie polski zespół. Według wcześniejszych doniesień głównym arbitrem miał być Szymon Marciniak, jednak ostatecznie zdecydowano o odsunięciu go od tego meczu.

Zastąpi go przewidziany w poprzednim scenariuszu do roli sędziego technicznego Paweł Raczkowski. Nie jest to jednak objaw braku zaufania do 36-letniego arbitra z Płocka - prawdopodobnie posędziuje on powiem w zamian jeden z meczów barażowych o awans na Mistrzostwa Świata 2018 w Rosji. Pawłowi Raczkowskiemu tymczasem podczas spotkania Anglia - Niemcy towarzyszyć będą: Michał Obukowicz i Radosław Siejka na liniach, Daniel Stefański jako arbiter techniczny, Paweł Gil jako sędzia VAR, a Marcin Borkowski - AVAR.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Inter Mediolan: Arturo Vidal wylądował. Trwają testy medyczne Inter Mediolan: Arturo Vidal wylądował. Trwają testy medyczne Świetny debiut Thiago w Liverpoolu. Hiszpan już zapisał się w historii Świetny debiut Thiago w Liverpoolu. Hiszpan już zapisał się w historii FIFA 21: Najlepsza jedenastka z Bundesligi FIFA 21: Najlepsza jedenastka z Bundesligi Jach na wylocie z Crystal Palace. Może wylądować w Norwegii Jach na wylocie z Crystal Palace. Może wylądować w Norwegii Tottenham sprzeda Dele Allego i pozyska Lingarda?! Tottenham sprzeda Dele Allego i pozyska Lingarda?! PSV ma nową gwiazdę. OFICJALNIE: Eran Zahavi w Holandii PSV ma nową gwiazdę. OFICJALNIE: Eran Zahavi w Holandii Bale z klarownym celem po przejściu do Tottenhamu Bale z klarownym celem po przejściu do Tottenhamu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy