Marciniak sędzią jednego z ćwierćfinałów Ligi Mistrzów!

Marciniak sędzią jednego z ćwierćfinałów Ligi Mistrzów!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Transfery.info

Szymon Marciniak znów poprowadzi prestiżowy pojedynek.

W 1/8 finału Ligi Mistrzów arbiter otrzymał szansę zaprezentowania swoich możliwości w pojedynku pomiędzy Realem Madryt a Romą. Choć kilka jego decyzji rodziło kontrowersje, federacja była zadowolona z występu i desygnowała Polaka do poprowadzenia meczu ćwierćfinałowego.

35-latek został desygnowany na sędziego meczu Bayernu z Benfiką, który odbędzie się w najbliższy wtorek o 20:45. Marciniak będzie mógł liczyć na pomoc polskich asystentów: Tomasza Listkiewicza i Pawła Sokolnickiego. Na arbitrów technicznych wyznaczono Tomasza Musiała i Pawła Raczkowskiego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy