Marciniak sędzią towarzyskiego hitu

Marciniak sędzią towarzyskiego hitu
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: PZPN

Szymon Marciniak poprowadzi towarzyskie starcie Holandii z Belgią.

Arbiter z Płocka dostał ostatnio trochę wolnego czasu i nie sędziował żadnego ze spotkań w ramach 15. kolejki LOTTO Ekstraklasy, aby mógł ochłonąć po wpadkach, które zanotował na polskich boiskach.

Przerwa Marciniaka nie będzie jednak długa, ponieważ został wyznaczony do poprowadzenia towarzyskiego spotkania Holandii z Belgią w Amsterdamie (9 listopada 20:45). 35-latkowi na liniach pomagać będą przy tym starciu Paweł Sokolnicki i Tomasz Listkiewicz.

Dla naszego sędziego będzie to trzecie starcie międzynarodowe w trwających rozgrywkach i pierwsze międzypaństwowe. Wcześniej prowadził dwa spotkania fazy grupowej Ligi Mistrzów - Atlético Madryt z Bayernem Monachium (1:0) i Olympique Lyon z Juventusem (0:1).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy