Marco Asensio przed kluczowymi tygodniami w sprawie przyszłości. Real Madryt wycenił skrzydłowego

Marco Asensio przed kluczowymi tygodniami w sprawie przyszłości. Real Madryt wycenił skrzydłowego fot. Saolab Press / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Marca

Marco Asensio spotka się w najbliższym czasie z przedstawicielami Realu Madryt w celu omówienia warunków ewentualnego przedłużenia kontraktu. Jeżeli pierwsze różnice pomiędzy stronami będą zbyt duże, to wówczas piłkarz zostanie wystawiony na sprzedaż - przekonuje „Marca”.

Reprezentant Hiszpanii ustalił z władzami „Królewskich”, że po zakończeniu spotkań w ramach Ligi Narodów zasiądzie do stołu negocjacyjnego z dotychczasowym pracodawcą, by omówić ewentualne wspólne plany na przyszłość i wiążące się z tym podpisanie nowej umowy.

W tej kwestii panuje w mediach duży dwugłos, ponieważ jedne źródła przekonują, że 26-letni skrzydłowy nie jest przychylnie nastawiony do pozostania na Estadio Santiago Bernabéu i raczej rozgląda się za podjęciem wyzwania w nowym miejscu.

Z kolei „Marca” przekonuje, że Marco Asensio chętnie pozostałby w zespole w przypadku otrzymania podwyżki po ostatnim solidnym sezonie w swoim wykonaniu. Ale też nie będzie za wszelką cenę dążył do przedłużenia kontraktu wygasającego w czerwcu 2023 roku.

W ten sposób Real Madryt musi ustosunkować się dość szybko do bieżącej sytuacji, bo inaczej ryzykuje utratę wartościowego zawodnika na zasadzie wolnego transferu.

Wspomniane źródło podkreśla jednocześnie, że na obecną chwilę „Królewscy” byliby w stanie rozważyć przedwczesne zakończenie współpracy z Hiszpanem w przypadku otrzymania za niego propozycji opiewającej na 40 milionów euro.

26-letni skrzydłowy zakończył ostatnie rozgrywki z dwunastoma trafieniami i dwoma asystami na koncie w 42 występach.

Wstępne zainteresowanie jego usługami przejawiają AC Milan, Juventus, Arsenal, Newcastle United czy Manchester United. Z tego grona stosowne kontakty z otoczeniem piłkarza nawiązali na razie „Rossoneri”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „To jest k*rwa przegięcie”. Były mistrz świata w lekkoatletyce grzmi w sprawie Lecha Poznań „To jest k*rwa przegięcie”. Były mistrz świata w lekkoatletyce grzmi w sprawie Lecha Poznań Wstępne informacje na temat kontuzjowanych Frenkie'ego de Jonga i Pedriego Wstępne informacje na temat kontuzjowanych Frenkie'ego de Jonga i Pedriego Dwie gwiazdy FC Barcelony kontuzjowane w 45 minut meczu z Athletikiem. To może być wielka strata przed rewanżem z Napoli Dwie gwiazdy FC Barcelony kontuzjowane w 45 minut meczu z Athletikiem. To może być wielka strata przed rewanżem z Napoli Erling Braut Haaland zaplanował następny krok w karierze? W tym zespole chciałby zagrać Erling Braut Haaland zaplanował następny krok w karierze? W tym zespole chciałby zagrać Raków Częstochowa rozwiąże kontrakt letniego nabytku? Wojciech Cygan odpowiada Raków Częstochowa rozwiąże kontrakt letniego nabytku? Wojciech Cygan odpowiada To może okazać się bardzo istotne na koniec sezonu. Piłkarze Rakowa Częstochowa rozbili Lecha Poznań i mogą być podwójnie zadowoleni To może okazać się bardzo istotne na koniec sezonu. Piłkarze Rakowa Częstochowa rozbili Lecha Poznań i mogą być podwójnie zadowoleni Michał Skóraś zły po zejściu z boiska. „Rzucił kilkoma przekleństwami” Michał Skóraś zły po zejściu z boiska. „Rzucił kilkoma przekleństwami”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy