Marek Hamšík może zaliczyć sensacyjny powrót do byłego klubu

Marek Hamšík może zaliczyć sensacyjny powrót do byłego klubu fot. cristiano barni / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Gianluca Di Marzio

Marek Hamšík może trafić do Slovana Bratysława - informuje Gianluca Di Marzio.

Zdaniem włoskiego dziennikarza Hamšík rozwiązał kontrakt z Dalian Professional i chce wrócić do gry w Europie. Ostatnio pojawiły się informacje sugerujące, że Słowak mógłby trafić do Lokomotiwu Moskwa. Według Di Marzio istnieje temat powrotu 33-latka do Slovana.

Strony wkrótce spotkają się w celu dojścia do ostatecznego porozumienia. W grę wchodzi krótkoterminowy kontrakt do końca sezonu. Po nim Hamšík zastanowiłby się nad dalszą przyszłością.

Doświadczony pomocnik jest wychowankiem Slovana. W 2004 roku przeniósł się z niego do Brescii, a w 2007 roku trafił do Napoli, gdzie stał się prawdziwą gwiazdą i legendą klubu. W jego koszulce rozegrał łącznie 520 meczów, notując w nich 121 goli i 100 asyst.

Już po przenosinach do Chin Hamšík wybiegał na murawy 45 razy. Uzbierał w tym czasie pięć trafień oraz cztery ostatnie podania.

Slovan z dorobkiem 51 punktów przewodzi tabeli słowackiej ekstraklasy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Liga Mistrzów: Nowy format od sezonu 2024/2025 [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Nowy format od sezonu 2024/2025 [OFICJALNIE] Superliga: Aleksander Čeferin potwierdza konsekwencje dla piłkarzy, którzy w niej zagrają Superliga: Aleksander Čeferin potwierdza konsekwencje dla piłkarzy, którzy w niej zagrają Superliga: Emocjonalne oświadczenie Andera Herrery. „Nie mogę milczeć” Superliga: Emocjonalne oświadczenie Andera Herrery. „Nie mogę milczeć”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy