Marek Nikl piłkarzem Bohemians Praga

Marek Nikl piłkarzem Bohemians Praga
Redakcja
Redakcja
Źródło: transfermarkt.de

Czeski obrońca Marek Nikl, po prawie 10 latach spędzonych w Norymberdze powraca do ojczyzny. Nowym pracodawcą 31-latka został praski Bohemians. Nikl jest wychowankiem tego klubu. <br><br> W barwach 1.FC Nurnb(...)

Czeski obrońca Marek Nikl, po prawie 10 latach spędzonych w Norymberdze powraca do ojczyzny. Nowym pracodawcą 31-latka został praski Bohemians. Nikl jest wychowankiem tego klubu.

W barwach 1.FC Nurnberg Czech rozegrał ponad 200 spotkań, z czego 141 w 1.Bundeslidze.

Od początku tego sezonu, Nikl ani razu nie pojawił się w kadrze meczowej Norymbergi.
Więcej na temat: Niemcy Inne

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa OFICJALNIE: Paulinho odszedł z Al-Ahli po rozegraniu czterech meczów OFICJALNIE: Paulinho odszedł z Al-Ahli po rozegraniu czterech meczów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy