Marin w Fiorentinie

Marin w Fiorentinie
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Gianluca Di Marzio

Marko Marin w ciągu najbliższych dni przeniesie się do Fiorentiny.

Zespół z Włoch osiągnął porozumienie z włodarzami Chelsea w kwestii rocznego wypożyczenia pomocnika, który mógłby trafić na stałe do popularnych "Fioletowych" po zakończeniu rozgrywek za pięć milionów euro.

25-letni Niemiec ma jutro lub we wtorek pojawić się w klubie na testach medycznych. Po ich przejściu zostanie zaprezentowany jako nowy nabytek Fiorentiny.

Marin w minionym sezonie reprezentował barwy Sevilli, dla której w 30 występach zdobył dwie bramki oraz zanotował siedem asyst. Ofensywny piłkarz był ważnym ogniwem ekipy z Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, dopóki nie doznał kontuzji. Po jej wyleczeniu wchodził na plac gry głównie z ławki rezerwowych i nie przekonał ostatecznie do siebie José Mourinho, który nie znalazł dla niego miejsca w kadrze "The Blues".

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [23/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [23/01/2022] Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy