Mario Balotelli wciąż to ma! Włoch z kapitalnym trafieniem na zakończenie sezonu w Turcji [WIDEO]

Mario Balotelli wciąż to ma! Włoch z kapitalnym trafieniem na zakończenie sezonu w Turcji [WIDEO] fot. beIN Sports
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

Mario Balotelli wpisał się pięciokrotnie na listę strzelców w starciu kończącym rozgrywki w Turcji. Szczególnej urody było przede wszystkim ostatnie z trafień doświadczonego napastnika w meczu przeciwko Göztepe (7:0).

Wielokrotny reprezentant Włoch zapowiadał się swego czasu na jednego z czołowych piłkarzy świata. Jego kariera zaczęła jednak stopniowo wyhamowywać po zaliczeniu przeprowadzki do Premier League, gdzie nie rozwinął w spodziewany sposób skrzydeł w Manchesterze City i potem Liverpoolu.

Od tego momentu 31-letni zawodnik notował stopniowy zjazd w futbolowej hierarchii, co doprowadziło go latem do wylądowania w Adanie Demirspor.

Beniaminek Süper Lig obiecywał sobie wiele po zatrudnieniu Mario Balotellego oraz kilku innych doświadczonych piłkarzy. W ostatecznym rozrachunku nie zdołał jednak włączyć się na poważnie do walki o zajęcie miejsca gwarantującego udział w europejskich pucharach.

Sam środkowy napastnik może czuć się względnie usatysfakcjonowany zaprezentowaną przez siebie postawą, ponieważ zakończył sezon ligowy na drugim miejscu w klasyfikacji najskuteczniejszych strzelców z dorobkiem 18 bramek w 31 występach.

Szczególnie udany dla włoskiego piłkarza był przede wszystkim ostatni mecz przeciwko Göztepe (7:0). Balotelli zanotował w nim aż pięć trafień z wyjątkowym ostatnim golem strzelonym raboną.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy