Mario Balotelli wciąż to ma! Włoch z kapitalnym trafieniem na zakończenie sezonu w Turcji [WIDEO]

Mario Balotelli wciąż to ma! Włoch z kapitalnym trafieniem na zakończenie sezonu w Turcji [WIDEO] fot. beIN Sports
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

Mario Balotelli wpisał się pięciokrotnie na listę strzelców w starciu kończącym rozgrywki w Turcji. Szczególnej urody było przede wszystkim ostatnie z trafień doświadczonego napastnika w meczu przeciwko Göztepe (7:0).

Wielokrotny reprezentant Włoch zapowiadał się swego czasu na jednego z czołowych piłkarzy świata. Jego kariera zaczęła jednak stopniowo wyhamowywać po zaliczeniu przeprowadzki do Premier League, gdzie nie rozwinął w spodziewany sposób skrzydeł w Manchesterze City i potem Liverpoolu.

Od tego momentu 31-letni zawodnik notował stopniowy zjazd w futbolowej hierarchii, co doprowadziło go latem do wylądowania w Adanie Demirspor.

Beniaminek Süper Lig obiecywał sobie wiele po zatrudnieniu Mario Balotellego oraz kilku innych doświadczonych piłkarzy. W ostatecznym rozrachunku nie zdołał jednak włączyć się na poważnie do walki o zajęcie miejsca gwarantującego udział w europejskich pucharach.

Sam środkowy napastnik może czuć się względnie usatysfakcjonowany zaprezentowaną przez siebie postawą, ponieważ zakończył sezon ligowy na drugim miejscu w klasyfikacji najskuteczniejszych strzelców z dorobkiem 18 bramek w 31 występach.

Szczególnie udany dla włoskiego piłkarza był przede wszystkim ostatni mecz przeciwko Göztepe (7:0). Balotelli zanotował w nim aż pięć trafień z wyjątkowym ostatnim golem strzelonym raboną.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „To jest k*rwa przegięcie”. Były mistrz świata w lekkoatletyce grzmi w sprawie Lecha Poznań „To jest k*rwa przegięcie”. Były mistrz świata w lekkoatletyce grzmi w sprawie Lecha Poznań Wstępne informacje na temat kontuzjowanych Frenkie'ego de Jonga i Pedriego Wstępne informacje na temat kontuzjowanych Frenkie'ego de Jonga i Pedriego Dwie gwiazdy FC Barcelony kontuzjowane w 45 minut meczu z Athletikiem. To może być wielka strata przed rewanżem z Napoli Dwie gwiazdy FC Barcelony kontuzjowane w 45 minut meczu z Athletikiem. To może być wielka strata przed rewanżem z Napoli Erling Braut Haaland zaplanował następny krok w karierze? W tym zespole chciałby zagrać Erling Braut Haaland zaplanował następny krok w karierze? W tym zespole chciałby zagrać Raków Częstochowa rozwiąże kontrakt letniego nabytku? Wojciech Cygan odpowiada Raków Częstochowa rozwiąże kontrakt letniego nabytku? Wojciech Cygan odpowiada To może okazać się bardzo istotne na koniec sezonu. Piłkarze Rakowa Częstochowa rozbili Lecha Poznań i mogą być podwójnie zadowoleni To może okazać się bardzo istotne na koniec sezonu. Piłkarze Rakowa Częstochowa rozbili Lecha Poznań i mogą być podwójnie zadowoleni Michał Skóraś zły po zejściu z boiska. „Rzucił kilkoma przekleństwami” Michał Skóraś zły po zejściu z boiska. „Rzucił kilkoma przekleństwami”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy