Mariusz Jop nagrodzi zawodnika? „Jest dużo bliżej”
2025-10-05 00:02:39; Aktualizacja: 3 miesiące temu
W niedzielę Wisła Kraków podejmie u siebie Ruch Chorzów. Niewykluczone, że przy okazji tego meczu trener Mariusz Jop zdecyduje się postawić od pierwszych minut na Jamesa Igbekeme. „Wysłał bardzo mocny sygnał” - stwierdził szkoleniowiec.
Po niepowodzeniu w walce o awans do Ekstraklasy nigeryjski pomocnik postanowił nie przedłużać wygasającej umowy z krakowskim klubem, licząc na to, że latem uda mu się znaleźć angaż w zespole z najwyższej klasy rozgrywkowej.
Mimo medialnych spekulacji, takich ruch ostatecznie nie doszedł do skutku, a sam piłkarz okazał skruchę i po tygodniach bezrobocia wrócił na Reymonta, podpisując nowy, roczny kontrakt.
30-latek od czasu ponownego wzmocnienia szeregów Wisły tylko raz rozpoczął mecz w podstawowym składzie. Niewykluczone jednak, że w nadchodzącym starciu z Ruchem Chorzów otrzyma kolejną taką szansę. Popularne
- Na pewno James wysłał bardzo mocny sygnał w dwóch ostatnich spotkaniach. Zgodzę się z tą oceną, że zagrał bardzo dobrze, strzelił zwycięską bramkę i na pewno jest dużo, dużo bliżej pierwszego składu niż był przed tymi dwoma meczami - podkreślił na przedmeczowej konferencji prasowej trener Mariusz Jop.
Spotkanie Wisła Kraków - Ruch Chorzów zostanie rozegrane w niedzielę 5 października o godzinie 20:30 na stadionie przy Reymonta.
Transmisję z tego wydarzenia przeprowadzi TVP Sport.










![Nie ma go w kadrze Legii Warszawa. Oto powód [POTWIERDZONE]](img/photos/105374/170x113/wojciech-urbanski.jpg)
![Marek Papszun ogłosił wyjściową jedenastkę Legii Warszawa [OFICJALNIE]. Czas na pierwszy sparing](img/photos/114231/170x113/marek-papszun.jpg)











![Wieczysta Kraków robi porządki. Nie tylko Jacek Góralski na wylocie [OFICJALNIE]](img/photos/114334/90x60/jacek-goralski.jpg)








