Marlon odchodzi z Barcelony!

Marlon odchodzi z Barcelony! fot. Transfery.info
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Mundo Deportivo

Kwestią dni wydaje się sfinalizowanie przeprowadzki Marlona z Barcelony do West Ham United.

22-latek nie znalazł uznania w oczach Ernesto Valverde, dlatego w sierpniu minionego roku został wypożyczony do Nicei. Pod okiem Luciena Favre'a Brazylijczyk zaczął grać regularnie, co z kolei wzbudziło zainteresowanie angielskich ekip.

Najbliżej sprowadzenia Marlona jest obecnie West Ham. Stołeczny klub złożył „Dumie Katalonii” ofertę, opiewającą na 20 milionów euro (wedle hiszpańskich mediów - 15 milionów euro). Informacja ta została potwierdzona przez prezesa OGC Nice.

- Barcelona otrzymała za Marlona ofertę w wysokości 20 milionów euro. Zawodnik najprawdopodobniej opuści nasz zespół — powiedział Jean-Pierre Rivère.

„Młoty” nie są jednak jedynym klubem, który zabiega o względy defensora. Chęć pozyskania Brazylijczyka przejawia również Leicester City. Wydaje się jednak, że sam zawodnik zdecyduje się na grę pod okiem Manuela Pellegriniego.

Hiszpańskie media potwierdzają, że sprawa wydaje się przesądzona, a Barcelona przyjmie ofertę.

Warto wspomnieć, że w bieżących rozgrywkach Ligue 1 Marlon wystąpił łącznie w 27 spotkaniach, na które złożyło się 2159 minut.

Marlon do Barcelony przeniósł się latem 2016 roku z Fluminense, najpierw na wypożyczenie do drugiego zespołu, potem definitywnie za pięć milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy