Marquinhos odpowiada Messiemu: Trzeba umieć przegrywać

Marquinhos odpowiada Messiemu: Trzeba umieć przegrywać
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: FOX Sports

Marquinhos odpowiedział Messiemu na zarzuty wobec pracy sędziów.

W niedzielny wieczór naprzeciw siebie stanęły jedenastki Brazylii i Peru. Górą byli ci pierwsi, którzy pokonali swoich rywali w stosunku 3:1 i tym samym sięgnęli po końcowe zwycięstwo w Copa América.

Triumf gospodarzy był po spotkaniu szeroko komentowany. Nie zabrakło jednak nawiązań do wypowiedzi Lionela Messiego, który dzień wcześniej podważył uczciwą pracę sędziów, zarzucając im korupcję.

O opinię w sprawie poproszony został defensor reprezentacji Brazylii, Marquinhos.

- Wiele razy było tak, że arbitrzy rozstrzygali wiele kwestii na korzyść Barcelony i jego drużyny narodowej, a ja nigdy nie zauważyłem, aby on na to narzekał. Jeśli przegrasz, musisz to przełknąć i zaakceptować.

- To frustrujące być w opozycji do jednej z największych gwiazd piłki nożnej w historii, ale prawda jest taka, że on był również wiele razy faworyzowany. My też przegraliśmy kilka ważnych spotkań, ale nikt z nas nie skarżył się na pacę sędziów. Trzeba umieć przegrywać — skwitował defensor.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy