Martín Cáceres wraca do Włoch

Martín Cáceres wraca do Włoch fot. Transfery.info
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Sky Sport Italia

Według informacji „Sky Sport Italia”, Martín Cáceres podpisze jutro umowę z Hellasem Werona.

Urugwajski defensor pozostaje bezrobotny od początku lipca, bo wygasł jego kontrakt z Southampton. Wydawało się do tej pory, że 30-latek trafi do Lazio i nie jest to do końca zła informacja, bo już za pół roku będzie mógł przeprowadzić się do stolicy Włoch.

Transfer obrońcy do Hellasu jest przeprowadzany w porozumieniu z Lazio. 30-latek przejdzie jutro testy medyczne w Weronie i podpisze kontrakt. W zimowym oknie transferowym „Biancocelesti” podejmą decyzję czy chcą zobaczyć Urugwajczyka w swoim zespole, czy pozostawią go w nieco słabszej drużynie.

Były zawodnik Barcelony, który może występować na wszystkich pozycjach w obronie, od połowy lutego do końca czerwca był piłkarzem Southampton. Po pół roku bez gry było mu ciężko powrócić do optymalnej dyspozycji, więc Claude Puel tylko raz skorzystał z jego usług.

Rok temu wygasł kontrakt Urugwajczyka z Juventusem, w którym spędził cztery i pół roku. Zeszły sezon należy już do straconych dla wychowanka Defensora SC, ale już w najbliższych tygodniach podejmie próbę odbudowania się w dobrze mu znanej lidze włoskiej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera Wrexham reklamuje hitowy mecz towarzyski. Sir Alex Ferguson skradł show [WIDEO] Wrexham reklamuje hitowy mecz towarzyski. Sir Alex Ferguson skradł show [WIDEO] Zaawansowane negocjacje w sprawie transferu Hectora Bellerína Zaawansowane negocjacje w sprawie transferu Hectora Bellerína OFICJALNIE: Wiadomo, gdzie zagra Marcelo w sezonie 2023/2024 OFICJALNIE: Wiadomo, gdzie zagra Marcelo w sezonie 2023/2024 FC Barcelona może mieć swojego Atmosfericia. Powrót do klubu realny FC Barcelona może mieć swojego Atmosfericia. Powrót do klubu realny Bayern Monachium śledzi sytuację gwiazdki Barcelony Bayern Monachium śledzi sytuację gwiazdki Barcelony Julian Nagelsmann na krótkiej liście drugiego giganta Premier League Julian Nagelsmann na krótkiej liście drugiego giganta Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy