Masłowski przejdzie zabieg

Masłowski przejdzie zabieg
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Orange Sport

Michał Masłowski w sobotę podda się zabiegowi kontuzjowanego mięśnia przywodziciela.

24-letniemu pomocnikowi w czasie ostatniego spotkania ligowego z Śląskiem Wrocław odnowił się uraz, którego nabawił się podczas styczniowego zgrupowania kadry reprezentacji Polski.

Na antenie stacji Orange Sport właściciel Zawiszy Bydgoszcz - Radosław Osuch potwierdził medialne informacje, że jego piłkarz będzie musiał przejść operację, która wyeliminuje go z gry na kilka najbliższych tygodni. Oznacza to, że najprawdopodobniej w tym sezonie zawodnika "Rycerzy Pomorza" nie zobaczymy już na boiskach ekstraklasy.

Masłowski w trwających rozgrywkach wystąpił dla "Niebiesko-Czarnych" w 32 spotkaniach, w których zdobył 10 bramek oraz zaliczył 6 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy