Massimiliano Allegri ripostuje Wojciecha Szczęsnego: Może nie zna dobrze włoskiego i coś pomylił

Massimiliano Allegri ripostuje Wojciecha Szczęsnego: Może nie zna dobrze włoskiego i coś pomylił fot. cristiano barni / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Tuttosport | Transfery.info

Juventus zmierzy się w poniedziałek z Empoli, a przed spotkaniem odbyła się konferencja prasowa. Na niej trener Massimiliano Allegri zwrócił się do Wojciecha Szczęsnego.

Juventus w ostatnich dniach mierzył się z Sevillą w ramach półfinału Ligi Europy. Drużyna Massimiliano Allegriego uległa rywalowi i odpadła z rozgrywek.

Nie wiadomo zatem czy ekipa z Turynu zdoła zakwalifikować się do Ligi Mistrzów, bo jeśli chodzi o Serie A, to tam nadal wisi nad klubem kara odjęcia wielu punktów. Nie wiadomo, kiedy zostanie wyegzekwowana.

Wróćmy jednak do ostatniego starcia Juventusu w europejskich pucharach. Po nim rozgoryczony wypowiedzi udzielił Wojciech Szczęsny.

- Moim zdaniem to, jak zagraliśmy dzisiaj, było niedopuszczalne. Może jest w tym trochę emocji, bo odpadliśmy, ale ja mam wrażenie, że Juve samo się wyrzuciło z Ligi Europy, a nie wyeliminowała nas Sevilla. No, rzeczywiście gratuluję im awans - twierdził Polak.

O tę wypowiedź zapytano Massimiliano Allegriego.

- Po meczach powinno się milczeć - zaczął.

- Na gorąco można powiedzieć wiele rzeczy niedokładnie. Nie mam tu nic do wyjaśniania. Nie wiem, co powiedział Szczęsny, ale może nie zna dobrze włoskiego i po prostu coś pomylił - ripostuje bramkarza szkoleniowiec.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy