Mateo Kovačić zaoferował się nowemu klubowi. Rozmawiał z działaczami przy okazji meczu Ligi Mistrzów

Mateo Kovačić zaoferował się nowemu klubowi. Rozmawiał z działaczami przy okazji meczu Ligi Mistrzów fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: PIanetamilan.it

Reprezentujący barwy Chelsea Mateo Kovačić spotkał się niedawno z przedstawicielami Milanu - podaje Pianetamilan.it.

Mateo Kovačić został umieszczony w gronie zawodników, którzy mogą odejść latem z Chelsea, przez ESPN. Później „The Telegraph” pisał o zainteresowaniu Chorwatem ze strony Manchesteru City. Tymczasem pewna wskazówka dotycząca możliwej przeprowadzki pomocnika w innym kierunku napłynęła z Włoch.

AC Milan mierzył się ostatnio w wygranym dwumeczu 1/8 finału Ligi Mistrzów z Tottenhamem. Przy okazji rozgrywanego w Londynie rewanżu w jednym z tamtejszych hoteli miało dojść do spotkania piastujących stanowiska dyrektorskie we włoskim klubie Paolo Maldiniego i Frederica Massary z Kovačiciem oraz jego świtą.

Zainteresowany powrotem na Półwysep Apeniński 28-latek został zaoferowany „Rossonerim”.

Przedstawiciele Milanu wzięli pod uwagę chęć dołączenia do ich zespołu przez Chorwata. Sprawa nie jest przesądzona, ale mogą oni podjąć próbę jego pozyskania. Przyglądali się mu już w przeszłości.

Kontrakt Kovačicia z Chelsea jest ważny do 30 czerwca 2024 roku, więc w grę nie wejdzie wielka kwota odstępnego.

Dwukrotny medalista Mistrzostw Świata grał już w Mediolanie między 2013 a 2015 rokiem, reprezentując barwy Interu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium wycenił Lucasa Hernándeza. Oczekiwanie na ofertę giganta! Bayern Monachium wycenił Lucasa Hernándeza. Oczekiwanie na ofertę giganta! Bayern Monachium krok bliżej wielkiego transferu. Pozytywne spotkanie Bayern Monachium krok bliżej wielkiego transferu. Pozytywne spotkanie Wisła Kraków pozbędzie się niechcianego pomocnika. „99 procent” [POTWIERDZONE] Wisła Kraków pozbędzie się niechcianego pomocnika. „99 procent” [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa: To drugi letni nabytek mistrza Polski [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: To drugi letni nabytek mistrza Polski [OFICJALNIE] Carlo Ancelotti bardzo go ceni. Real Madryt może ruszyć po niego w letnim oknie transferowym Carlo Ancelotti bardzo go ceni. Real Madryt może ruszyć po niego w letnim oknie transferowym Raków Częstochowa: Potwierdzenie dwóch transferów tuż-tuż Raków Częstochowa: Potwierdzenie dwóch transferów tuż-tuż PSV Eindhoven zauroczone Polakiem. Chce go u siebie PSV Eindhoven zauroczone Polakiem. Chce go u siebie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy