Mateusz Klich blisko czasowego transferu. Wiadomo, gdzie może trafić

Mateusz Klich blisko czasowego transferu. Wiadomo, gdzie może trafić fot. James Heaton/News Images/SIPA USA/PressFocus
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Tomasz Włodarczyk [Okno Transferowe/Meczyki.pl]

Mateusz Klich może w najbliższym czasie przejść do Utrechtu - poinformował Tomasz Włodarczyk w programie „Okno Transferowe” na kanale Meczyki.pl na YouTube'ie.

Ostatni sezon był dla Mateusza Klicha najmniej udanym z czterech ostatnich spędzonych w Leeds United. 32-letni pomocnik uzbierał 33 występy w Premier League, notując gola i dwie asysty. W trakcie przygotowań do nowych rozgrywek polski zawodnik wchodzi na murawę z ławki rezerwowych, dlatego zaczęto spekulować na temat jego przyszłości w angielskim klubie.

O tym, że Klich może zostać w najbliższym czasie wypożyczony mówił już Łukasz Wiśniowski. Teraz temat pociągnął Tomasz Włodarczyk.

- Tak jak Mateusz Klich był żołnierzem Marcelo Bielsy, tak nie jest pierwszym ani drugim wyborem Jesse'ego Marscha. Dochodzi do jednej konkluzji - trzeba zmienić klub, żeby grać regularnie. Wypożyczenie na 99 procent dojdzie do skutku. Łukasz Wiśniowski zawężył już temat do ligi holenderskiej. To jest prawdopodobny kierunek. Z tego co słyszę klubem, do którego może trafić Klich, jest Utrecht. To jest zespół, który Mateusz doskonale zna - powiedział Włodarczyk w programie „Okno Transferowe”, dodając, że transakcja może dość szybko dojść do skutku.

Klich przebywał w Utrechcie na wypożyczeniu z Leeds w pierwszej części 2018 roku. Rozegrał wtedy 14 meczów w Eredivisie (bramka i trzy asysty).

Włodarczyk dodał, że w przyszłości do Utrechtu może trafić również 19-letni Jakub Kałuziński z Lechii Gdańsk.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Piotr Zieliński z golem w starciu z Ajaksem Amsterdam. Trzecia bramka Polaka w turnieju [WIDEO] Liga Mistrzów: Piotr Zieliński z golem w starciu z Ajaksem Amsterdam. Trzecia bramka Polaka w turnieju [WIDEO] Liga Mistrzów: Koszmarny wieczór Antonio Adána. Fatalny błąd przy golu, a później czerwona kartka [WIDEO] Liga Mistrzów: Koszmarny wieczór Antonio Adána. Fatalny błąd przy golu, a później czerwona kartka [WIDEO] Dwie nowe propozycje dla Houssema Aouara Dwie nowe propozycje dla Houssema Aouara Trzy opcje na kontynuowanie kariery przez Lionela Messiego. Dwa potencjalne kierunki transferu Trzy opcje na kontynuowanie kariery przez Lionela Messiego. Dwa potencjalne kierunki transferu Ważna informacja dotycząca Leo Messiego. „1 lipca 2023 roku będzie piłkarzem tego klubu” Ważna informacja dotycząca Leo Messiego. „1 lipca 2023 roku będzie piłkarzem tego klubu” Julen Lopetegui coraz bliżej zmiany klubu. Słowne porozumienie Julen Lopetegui coraz bliżej zmiany klubu. Słowne porozumienie Newcastle United nie było pierwsze. Saudyjczycy mogli przejąć udziały w innym klubie z Premier League Newcastle United nie było pierwsze. Saudyjczycy mogli przejąć udziały w innym klubie z Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy