Mauri do Meksyku?!

Mauri do Meksyku?! fot.
Michał Flis
Źródło: Sportmediaset

Jose Mauri może w najbliższym czasie opuścić szeregi zespołu z San Siro.

22-letni pomocnik nie cieszy się w trwającym sezonie dużym uznaniem ze strony Gennaro Gattuso, który w meczach ligowych posyłał go do boju zaledwie czterokrotnie. Wychowanek Parmy w poszukiwaniu regularnych występów może więc rozpocząć poszukiwania nowego pracodawcy.

Włoskie media dotarły do zaskakującej informacji, jakoby młodzieżowego reprezentanta Włoch zapragnęło sprowadzić do siebie meksykańskie Cruz Azul. Kontrakt zawodnika z Milanem wygasa w czerwcu dlatego Meksykanie najprawdopodobniej zdecydowaliby się pozyskać go na zasadzie wolnego transferu.

Cruz Azul zajmuje obecnie dziesiątą pozycję w stawce ligi meksykańskiej. Klub prowadzony przez Pedro Caixinhę poszukuje więc wzmocnień, które znacząco pozwoliłyby poprawić miejsce zespołu w tabeli.

Mauri do Mediolanu zawitał w 2015 roku tuż po bankructwie Parmy. Urodzony w Argentynie zawodnik nigdy nie zdołał jednak przebić się do pierwszego składu popularnych „Rossonerich” i jedyne regularne występy na poziomie Serie A zanotował w trakcie wypożyczenia do Empoli.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy