Maxi López do Milanu?

Maxi López do Milanu?
Redakcja
Redakcja
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Klub z Mediolanu boryka się z problemem zdziesiątkowanej przez kontuzję linii ataku. Do znajdującego się poza składem Antonio Cassano, dołączył z urazem bohater niedawnych plotek transferowych - Brazylijczyk Pato.

W związku z tym, ewentualny transfer Maxi Lópeza znów wydaje się bardzo realny. Prawdopodobnie jeszcze dziś dojdzie do spotkania viceprezesa Milanu - Adriano Gallianiego  z władzami Catanii Calcio, aby omówić szczegóły transcakcji. Media nie spodziewają się żadnych problemów i oczekują na dniach zfinaliozwania umowy wypożyczenia.

 Stawiają takie podejrzenia, gdyż włodarze aktualnego vicelidera włoskiej Serie A podejmowali już rozmowy na temat tego ewentualnego wypożyczenia, w związku jednak z wtedy nieskończonymi negocjacjami transferu Teveza decyzję postanowiono odłożyć na później.            

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Morawiecki: Robimy takie projekty, żeby młodzi piłkarze marzyli o grze w Białymstoku, a nie Manchesterze, Barcelonie czy Madrycie [WIDEO] Morawiecki: Robimy takie projekty, żeby młodzi piłkarze marzyli o grze w Białymstoku, a nie Manchesterze, Barcelonie czy Madrycie [WIDEO] Thiago Alcántara dokonał wyboru. Hiszpan coraz bliższy opuszczenia Bayernu Monachium Thiago Alcántara dokonał wyboru. Hiszpan coraz bliższy opuszczenia Bayernu Monachium Borussia Dortmund finalizuje transfer Bellinghama. Drugi najdroższy 17-latek w historii futbolu! Borussia Dortmund finalizuje transfer Bellinghama. Drugi najdroższy 17-latek w historii futbolu! Mesut Özil opuści Arsenal?! Będzie namawiał go polityk Mesut Özil opuści Arsenal?! Będzie namawiał go polityk Chelsea złoży ofertę za Havertza po sobotnim finale Pucharu Niemiec?! Chelsea złoży ofertę za Havertza po sobotnim finale Pucharu Niemiec?! Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Janusz Gol... wysłany na urlop Janusz Gol... wysłany na urlop

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy