McClaren sprowadzi Coelho. Jeśli będzie grzeczny

McClaren sprowadzi Coelho. Jeśli będzie grzeczny
Redakcja
Redakcja
Źródło: Voetbal Centraal

Piłkarz Al-Ahli, Avelino Jackson Coelho, czyli Jajá Coelho, może dołączyć do FC Twente. Jednak najpierw angielski trener chce z Brazylijczykiem porozmawiać. Konwersacja najprawdopodobniej będzie miała charakter... wychowawczy.

25-letni ofensywny pomocnik lub napastnik dysponuje potężnym strzałem i dobrą techniką, ale w poprzednich klubach, między innymi. w Metaliście Charków, Getafe, Westerlo i Trabzonsporze znany był ze swojego niezdyscyplinowania.

Problemem może okazać się także pensja – pobory wychowanka América-MG w Dubaju są nieporównywalne do płac na Grolsch Veste. Jajá Coelho zagrał tego sezonu w 5 z 12 spotkań w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Strzelił 1 gola.

Steve McClaren szuka kreatywnego pomocnika mogącego zaostrzyć rywalizację. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy