Mecz Arsenal - Nottingham Forest opóźniony o 30 minut. Znamy przyczynę [OFICJALNIE] fot. lev radin / Shutterstock.com
Źródło: Arsenal FC

Arsenal zmierzy się z Nottingham Forest w ramach Premier League. Spotkanie jest opóźnione o 30 minut, a przyczyna to problemy z biletami elektronicznymi na Emirates Stadium.

Spotkanie Arsenalu i Nottingham Forest miało rozpocząć się punktualnie o 13:30 czasu polskiego. Już teraz wiadomo jednak, że czeka nas opóźnienie, o czym poinformowali gospodarze.

Mecz rozpocznie się o 14:00, a o powodach decyzji donosi Sky Sports.

Wystąpił kłopot z biletami elektronicznymi na Emirates Stadium, co oznaczało, że kibice nie mogli wejść na obiekt o odpowiedniej porze. Nowy system wprowadził duży chaos przy wejściach na trybuny. Z tego powodu sympatycy gospodarzy czekają w długich kolejkach.

Dlatego zapadła decyzja o opóźnieniu spotkania pierwszej kolejki Premier League.

Transmisję tej rywalizacji będzie można śledzić za pośrednictwem Viaplay.

Składy na Arsenal - Nottingham Forest:

Arsenal: Ramsdale, Partey, White, Saliba, Timber, Odegaard, Rice, Havertz, Saka, Nketiah, Martinelli.
Forest: Turner, Boly, Worall, McKenna, Aurier, Yates, Mangala, Aina, Danilo, Gibbs-White, Johnson.