Medel do Walii?

Medel do Walii?
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: ABC

Według hiszpańskiego dziennika "ABC" w najbliższych dniach potwierdzony ma zostać transfer Gary'ego Medela z Sevilli do Cardiff City.

Reprezentant Chile wedle tych informacji przeniesie się do Premier League, a transakcja z jego udziałem zamknie się w kwocie 13 milionów euro.

26-letni defensywny pomocnik do stolicy Andaluzji trafił w 2011 roku z Boca Juniors. Znany jest ze swojego bezkompromisowego stylu gry: agresywnego, ale też technicznego.

"Pitbull" w barwach Sevilli zdążył wystąpiłć w 76 spotkaniach ligowych, strzelić osiem bramek.

Wczoraj Medel rozegrał 80 minut w Anglii na Old Trafford w towarzyskim meczu Manchesteru United właśnie z Sevillą. Niewykluczone, że wkrótce powróci na ten stadion w barwach Cardiff.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy